X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
rząd

Rząd przyjął projekt ustawy o PPK. Co o nim sądzą eksperci?

Eksperci pozytywnie oceniają rządowy projekt ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Pomimo konsultacji społecznych wiele propozycji prawdopodobnie będzie jeszcze doprecyzowanych podczas prac w Sejmie. I jak zwykle - zdaniem ekspertów - diabeł tkwi w szczegółach, ale jest wiele dobrych pomysłów w rządowym projekcie. Co nie znaczy, że nie ma znaków zapytania np. jak zachęcić Polaków do pozostania w systemie? 
Zobacz więcej na temat:  emerytura rząd

Wiceszef MON: 15 sierpnia to szczególna data

- Armia licząca mniej niż 100 tysięcy żołnierzy nie jest w stanie zagwarantować Polsce bezpieczeństwa. Wydarzenia za wschodnią granicą nie pobudziły do refleksji naszych poprzedników. To rząd Prawa i Sprawiedliwości podjął decyzję o zwiększeniu liczebności polskiego wojska - mówił w Rozmowie PR24 Wojciech Skurkiewicz, wiceminister obrony narodowej. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Ministerstwo Obrony Narodowej PiS Wojciech Skurkiewicz rząd