Polskie Radio
Section05
Krystyna Tkacz

Krystyna Tkacz: Już w przedszkolu mówili o mnie "artystka"

O tym, że będzie aktorką, wiedziała już od wczesnych lat dziecięcych. Krystyna Tkacz jest posiadaczką niezwykle charakterystycznego głosu i wielkiej charyzmy. W audycji "Ona, on i pewien bardzo wyjątkowy gość" opowiedziała o swoich początkach oraz o tym, że nie wyobrażała sobie wyboru innej ścieżki życiowej. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Krystyna Tkacz Łukasz Sobolewski Katarzyna Ciepielewska aktorstwo TEATR

"Lilka, cud miłości"

Już w najbliższą niedzielę, 27 maja, o godz. 21:05 na antenie Jedynki premiera słuchowiska Marii Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej "Lilka, cud miłości". Adaptacja i reżyseria Waldemara Śmigasiewicza. W świat twórczości i życia Lilki wprowadzają nas cztery wyborne aktorki: Paulina Holtz, Krystyna Tkacz, Magdalena Zawadzka, Joanna Żółkowska. Serdecznie zapraszamy!
Zobacz więcej na temat:  Polecamy Maria Pawlikowska-Jasnorzewska Magdalena Zawadzka Krystyna Tkacz Paulina Holtz Joanna Żółkowska

Benefis Magdaleny Zawadzkiej. 50 lat na scenie

- Zależy nam na tym, by było to rodzinne spotkanie, polegające na cieplej, spokojnej, mądrej rozmowie. Będzie śpiewać Krystyna Tkacz, będą zaprzyjaźnione z jubilatką aktorki, ale będzie również szansa na rozmowę z kimś, kogo publiczność bardzo kocha - tak benefis Magdaleny Zawadzkiej zapowiadał Janusz Kukuła, organizujący galę.
Zobacz więcej na temat:  Paweł Sztompke Magdalena Zawadzka Janusz Kukuła Teatr Polskiego Radia KULTURA Maria Pawlikowska-Jasnorzewska Krystyna Tkacz Paulina Holtz Joanna Żółkowska