X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Patryk Jaki

"Reforma sprawiedliwości na pewno zostanie przeprowadzona”

– Dyskusję sędziowie mogą podejmować, ale po czasie pracy – mówił w Polskim Radiu Sebastian Kaleta, rzecznik Ministerstwa Sprawiedliwości. W czwartek w sądach na pół godziny przerwano wokandy. Sędziowie udali się na zebrania. Ponieważ nie mogą strajkować, swojej akcji nie nazywają protestem, a jedynie zebraniami, podczas których zajęli się "utworzeniem forum współpracy przedstawicieli samorządu sędziowskiego". Akcja związana jest z planowaną reformą wymiaru sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  polityka Ministerstwo Sprawiedliwości Sąd Najwyższy Zbigniew Ziobro Patryk Jaki POLSKA

Jaki o zachowaniu opozycji po wypadku premier: kuriozum

- To, co z wypadkiem premier Szydło robią politycy opozycji jest kuriozum, a zbieranie pieniędzy na kierowcę, który spowodował ten wypadek jest przykrym przekazem – powiedział w Rozmowie Polskiego Radia 24 wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki. Premier Beata Szydło stanęła w czwartek przed prokuratorem jako świadek w celu złożenia zeznań dotyczących wypadku, do którego doszło 10 lutego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Patryk Jaki Beata Szydło Oświęcim wypadek Biuro Ochrony Rządu