X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Patryk Jaki

"Widzę odpowiedzialność polityczną prezydent Warszawy"

 – W sprawie reprywatyzacji na całej linii zawiodło państwo, zawiodły prokuratury, zawiodły sądy – mówił w Rozmowie PR24 Paweł Rabiej z Nowoczesnej, członek komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji. Dziś odbyło się pierwsze – niejawne dla mediów – posiedzenie komisji w pełnym składzie.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Komisja Weryfikacyjna reprywatyzacja Hanna Gronkiewicz-Waltz Paweł Rabiej Nowoczesna Warszawa Patryk Jaki POLSKA

Komisja weryfikacyjna czeka. "Wciśniemy pedał gazu"

Komisja weryfikacyjna ds. reprywatyzacji przyjmie harmonogram prac po powołaniu ostatniego jej członka - zaproponował szef komisji Patryk Jaki. Poprosił też o sto dni spokojnej pracy i wzniesienie się ponad podziały; apel zaakceptowano - podał Oliwer Kubicki, ekspert komisji. Patryk Jaki w TVP Info mówił, że komisja powstała po to, by przełamać "imposybilizm".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Komisja Weryfikacyjna Patryk Jaki reprywatyzacja