X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
reprywatyzacja

Komisja weryfikacyjna: prezydent Warszawy ukarana grzywną

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz ponownie ukarana finansowo przez komisję weryfikacyjną. Powodem zasądzenia grzywny w wysokości 30 tys. złotych była jej absencja na rozprawie ogólnej w charakterze świadka, mimo prawidłowo dostarczonego wezwania. Między innymi na ten temat mówił w Polskim Radiu 24 dr Tomasz Luterek, ekspert ds. reprywatyzacji.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 reprywatyzacja polityka Warszawa Hanna Gronkiewicz-Waltz

Joanna Lichocka: do polityki nie idzie się dla pieniędzy

Na listach kandydatów PiS w wyborach samorządowych na radnych nie zostaną umieszczone osoby, które są zatrudnione na wysokopłatnych stanowiskach kierowniczych i doradczych w spółkach skarbu państwa i samorządu terytorialnego - poinformowała w środę rzeczniczka PiS Beata Mazurek. W Polskim Radiu 24 komentarz Joanny Lichockiej, posłanki PiS.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Joanna Lichocka Andrzej Duda reprywatyzacja Warszawa Jarosław Kaczyński

"Komisja nagłośniła patologiczną grabież mienia"

– Ważne, że udało się wstrzymać reprywatyzację w Warszawie oraz nagłośnić przypadki patologicznej grabieży mienia należącego do miasta – podkreślił Piotr Ciszewski, prezes Warszawskiego Stowarzyszenia Lokatorów. W sobotę odbyła się konferencja prasowa członków Komisji Weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji, którzy podsumowali roczny okres swojej pracy. W Polskim Radiu 24 również komentarz Jana Popławskiego (Miasto Jest Nasze).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 reprywatyzacja Komisja Weryfikacyjna Warszawa Patryk Jaki Hanna Gronkiewicz-Waltz dzika reprywatyzacja