X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Komisja Weryfikacyjna

Paweł Rabiej o poparciu dla Trzaskowskiego: nie ma rozdarcia

- Komisja działa już rok i bardzo mocno otwiera oczy na to jakich błędów nie popełniać w zarządzaniu miastem - powiedział w Polskim Radiu 24 Paweł Rabiej, członek komisji ds. usuwania skutków prawnych decyzji reprywatyzacyjnych dot. nieruchomości warszawskich oraz przewodniczący rady politycznej Nowoczesnej.
Zobacz więcej na temat:  wybory samorządowe Nowoczesna polityka Platforma Obywatelska Paweł Rabiej Warszawa Komisja Weryfikacyjna

Patryk Jaki: "Ani jednej złotówki na sprawy ideologiczne"

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy Patryk Jaki zadeklarował, że jeżeli wygra wybory, to nie wyda "ani jednej złotówki na sprawy ideologiczne", w przeciwieństwie do - jego zdaniem - kandydata PO i Nowoczesnej Rafała Trzaskowskiego. Ponownie oświadczył też, że nie zamierza rezygnować z przewodniczenia komisji weryfikacyjnej.
Zobacz więcej na temat:  reprywatyzacja Patryk Jaki Komisja Weryfikacyjna Mafia POLSKA wybory samorządowe

WSA odroczył rozprawy ws. decyzji komisji weryfikacyjnej

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie odroczył kolejną rozprawę ws. decyzji komisji weryfikacyjnej. Chodzi o uchylenie postanowień władz stolicy dotyczących reprywatyzacji nieruchomości przy dawnej ulicy Sienna 29. Odwołanie od decyzji do WSA złożyli beneficjenci decyzji zwrotowej oraz urząd miasta. W Polskim Radiu 24 komentarz warszawskiego radnego PiS Oskara Hejki, a także Jana Popławskiego ze stowarzyszenia Miasto jest Nasze.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Komisja Weryfikacyjna reprywatyzacja Warszawa

Reprywatyzacja. Decyzja o zwrocie Dahlberga 5 uchylona

Komisja weryfikacyjna ds. reprywatyzacji w Warszawie uchyliła decyzję prezydent Warszawy o zwrocie kamienicy przy ulicy Dahlberga 5. – Komisja odegrała swoją rolę. Zmieniła optykę patrzenia dużej części warszawiaków na rządy Platformy Obywatelskiej – komentował w Polskim Radiu 24 prof. Kazimierz Kik, politolog.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 reprywatyzacja Kazimierz Kik Warszawa Patryk Jaki Komisja Weryfikacyjna

Stołeczny ratusz nie wykonuje decyzji komisji weryfikacyjnej

Wiceprezydent stolicy Witold Pahl zaapelował do komisji weryfikacyjnej o zmiany w ustawie o komisji, które zobowiązywałyby obecnych właścicieli do wydania nieruchomości w zarząd miastu. Stołeczny ratusz na mocy decyzji komisji powinien przejąć w zarząd nieruchomości przy Marszałkowskiej 43, Poznańskiej 14, Nowogrodzkiej 6a, Schroegera 72 oraz Hożej 25 i 25a. Żadna z nieruchomości nie została jednak zarządem ratusza objęta. O uchylaniu się ratusza przed realizacją decyzji komisji mówił w Polski Radiu 24 Jakub Żaczek z Komitetu Obrony Praw Lokatorów.
Zobacz więcej na temat:  Warszawa Komisja Weryfikacyjna dzika reprywatyzacja reprywatyzacja