X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Komisja Weryfikacyjna

Kolejne decyzje komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji

Komisja weryfikacyjna stwierdziła we wtorek nieważność decyzji zwrotowych dotyczącej nieruchomości przy ul. Puławskiej 137 oraz częściową nieważność decyzji dotyczącej gruntu przy ul. Asfaltowej 2 w Warszawie. Uznała, że decyzje wydano z naruszeniem prawa, ale ws. Asfaltowej wzięto pod uwagę charakter dobrej wiary i złej wiary beneficjentów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Komisja Weryfikacyjna reprywatyzacja Warszawa

Afera reprywatyzacyjna. "Ratusz źródłem zła"

- Układ ekumeniczny rozdawał kamienice. Raport komisji weryfikacyjnej jest wielkim aktem oskarżenia względem polityków wszystkich formacji, które rządziły w Warszawie po 1990 roku - mówił na antenie Polskiego Radia 24 Piotr Gozdowski ze stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa. O aferze reprywatyzacyjnej mówił również Jakub Żaczek z Komitetu Obrony Praw Lokatorów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Warszawa reprywatyzacja afera reprywatyzacyjna Platforma Obywatelska Komisja Weryfikacyjna Prokuratura Krajowa Zbigniew Ziobro Patryk Jaki

Rabiej neguje raport ws. reprywatyzacji. Mamy odpowiedź Kalety

- Nie wiem kto jest autorem tego raportu. Na pewno nie Komisja Weryfikacyjna - mówił o raporcie KW jej członek Paweł Rabiej na antenie Jedynki. - Raport na zlecenie przewodniczącego przygotował Departament Prawa Administracyjnego MS (...) Pan minister Rabiej nigdy nie interesował się powstawaniem tego raportu, mimo że przewodniczący Jaki publicznie informował, że jest opracowywany - stwierdził w rozmowie z PolskieRadio24.pl Sebastian Kaleta, wiceprzewodniczący Komisji.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Paweł Rabiej Sebastian Kaleta Komisja Weryfikacyjna reprywatyzacja

Miasta chętnie pozbywają się starych nieruchomości?

Komisja weryfikacyjna do spraw reprywatyzacji w Warszawie zdecydowała o unieważnieniu reprywatyzacji kamienicy przy Otwockiej 10 i uchyleniu zwrotu nieruchomości przy Skorupki 6. Tę kwestię w Polskim Radiu 24 skomentował Janusz Baranek z Warszawskiego Stowarzyszenia Lokatorów. Jego zdaniem miasta chętnie pozbywają się starych, wymagających remontów, nieruchomości.
Zobacz więcej na temat:  reprywatyzacja Warszawa dzika reprywatyzacja Komisja Weryfikacyjna

Komisja weryfikacyjna - rozprawa ogólna. Komentarze

W siedzibie Prokuratury Krajowej w Warszawie rozpoczęła się pierwsza po wakacyjnej przerwie rozprawa komisji weryfikacyjnej. Odbywa się ona na zasadach ogólnych, co oznacza, że wezwane osoby powinny odpowiadać na pytania dotyczące ich wiedzy na temat procesu reprywatyzacji w stolicy. W Polskim Radiu 24 sprawę komentowali Jan Popławski, członek rady społecznej przy komisji weryfikacyjnej oraz dr Tomasz Luterek, autor książki "Reprywatyzacja: źródła problemu".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Komisja Weryfikacyjna reprywatyzacja Warszawa