X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Rafał Trzaskowski

Patryk Jaki: Musimy zrozumieć, że Polska to nasza matka

Gościem Polskiego Radia 24 był Patryk Jaki, wiceminister sprawiedliwości, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy. Poseł Prawa i Sprawiedliwości skomentował na antenie doniesienia, które pojawiły się we wtorek w mediach społecznościowych, dotyczące kontrowersyjnego spotu Rafała Trzaskowskiego z eurowyborów w 2009 roku. Zarzuca się mu kpiny z rozstrzeliwania Polaków przez okupantów.
Zobacz więcej na temat:  Patryk Jaki Rafał Trzaskowski Powstanie Warszawskie

Publicyści o kampanii wyborczej w Warszawie

Oficjalna kampania przed wyborami samorządowymi jeszcze nie wystartowała, a w Warszawie trwa już rywalizacja kandydatów o władzę w stolicy. W „Debacie poranka” w Polskim Radiu 24 rozmawiali o tym Jacek Liziniewicz ("Gazeta Polska Codziennie"), Mirosław Skowron ("Superexpress") i Tomasz Żółciak ("Dziennik Gazeta Prawna").
Zobacz więcej na temat:  Jacek Liziniewicz Dorota Kania polityka Sąd Najwyższy Rafał Trzaskowski Patryk Jaki Jan Śpiewak

Paweł Rabiej o Rafale Trzaskowskim: wystarczy, że będziemy w koalicji

Trwają konsultacje dotyczące wyboru terminu, w którym odbędą się jesienne wybory samorządowe. Wybierzemy w nich wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, a także rady gmin i powiatów oraz sejmiki województw. Głosowanie może się odbyć w jedną z trzech niedziel: 21 października, 28 października lub 4 listopada. Do połowy sierpnia dokładny termin powinien ogłosić premier. Gościem Polskiego Radia 24 był Paweł Rabiej, poseł Nowoczesnej.
Zobacz więcej na temat:  Rafał Trzaskowski wybory samorządowe Paweł Rabiej polityka

Akcja "18 dzielnic w 18 godzin". Internauci komentują

Nie milkną echa akcji "18 dzielnic w 18 godzin" Rafała Trzaskowskiego, kandydata Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej na prezydenta Warszawy. W poniedziałek Trzaskowski od świtu do wieczora pokazywał się w różnych częściach miasta. Internauci wytknęli mu jednak fakt, że - wbrew wcześniejszym zapowiedziom - po mieście przemieszczał się klimatyzowanym busem, a nie komunikacją miejską. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory samorządowe Rafał Trzaskowski Platforma Obywatelska Nowoczesna

Nowe sondaże nt. wyborów w Warszawie. Jaki dogoni Trzaskowskiego?

- Walczymy, by Warszawę wyrwać z rąk mafii reprywatyzacyjnej; sondaże pokazują, że to się opłaca - tak Patryk Jaki (Zjednoczona Prawica) skomentował najnowsze sondaże poparcia. Rafał Trzaskowski (PO i N), ocenił z kolei, że wyniki sondaży pokazują, iż kampania Jakiego "zupełnie wyhamowała". Badanie CBM Indicator wskazuje, że kandydat ZP traci już tylko 6 pkt. proc. do byłego wiceszefa MSZ.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rafał Trzaskowski Patryk Jaki Warszawa wybory samorządowe