X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Światowe Dni Młodzieży 2016 w Jedynce

"Styl kanapowy młodych to wina dorosłych"

- Młodzież jest zawsze dobra, chce dokonać czegoś w życiu. To, że czasami zdarza się jej "styl kanapowy", przed którym wczoraj przestrzegał papież, to po części wina nas, osób starszych, bo nie dość wyraźnie stawiamy młodym drogowskazy, szczególnie swoim zachowaniem - mówił ks. Robert Nęcek.
Zobacz więcej na temat:  Kościół katolicki Krzysztof Grzesiowski papież Franciszek Światowe Dni Młodzieży Światowe Dni Młodzieży 2016 Światowe Dni Młodzieży 2016 w Jedynce Światowe Dni Młodzieży 2016 w Polskim Radiu

Papież na Mszy Posłania w Brzegach: dążcie do pięknej miłości

Franciszek zachęcał młodych, by nie pozwolili znieczulić swojej duszy, ale dążyli do pięknej miłości. W homilii papież podkreślił, że ta piękna miłość wymaga również wyrzeczenia i mocnego "nie" dopingowi sukcesu za wszelką cenę i narkotykowi myślenia tylko o sobie i swojej wygodzie.
Zobacz więcej na temat:  aktualności katolickie Kościół papież Franciszek religia Światowe Dni Młodzieży 2016 Światowe Dni Młodzieży 2016 w Jedynce

ŚDM. Pielgrzymi docierają do Campus Misericordiae w Brzegach

Pielgrzymi, którzy pieszo zdecydowali się dostać do Brzegów, mają na swoich identyfikatorach mapy pokazujące drogę na Campus Misericordiae oraz szczegółowe instrukcje, jak się dostać do właściwego sektora. Organizatorzy ŚDM informują, że komunikacja miejska wydłużyła godziny kursowania autobusów i tramwai.
Zobacz więcej na temat:  aktualności katolickie Kościół katolicki Światowe Dni Młodzieży Światowe Dni Młodzieży 2016 w Jedynce

ŚDM. Jak dostać się na czuwanie w Brzegach?

Wszyscy, którzy chcą pieszo przejść do Brzegów, gdzie wieczorem odbędzie się czuwanie z papieżem Franciszkiem, powinni sprawdzić trasę na swoich identyfikatorach. W przypadku wybrania złej drogi, przejście na właściwy sektor będzie niemożliwe. A jak dostać się do ogólnodostępnych sektorów dla niezarejestrowanych? O tym w serwisie.
Zobacz więcej na temat:  Światowe Dni Młodzieży Światowe Dni Młodzieży 2016 Światowe Dni Młodzieży 2016 w Jedynce

Droga krzyżowa a uchodźcy. Co chce powiedzieć papież?

- To, co papież proponuje, jeśli chodzi o uchodźców jest wpisane w szerszy kontekst. Gdy kardynał Jorge Bergoglio został wybrany na Ojca Świętego, zdecydował się na imię Franciszek, co pokazuje pewien rys tego pontyfikatu - mówi publicysta, Filip Memches.
Zobacz więcej na temat:  aktualności katolickie Barbara Fedyszak-Radziejowska Kraków Marek Mądrzejewski Patryk Michalski Rafał Porzeziński Sylwia Sułkowska Światowe Dni Młodzieży Światowe Dni Młodzieży 2016 w Jedynce Światowe Dni Młodzieży 2016 w Polskim Radiu