Polskie Radio
Section05
Wadim Tyszkiewicz

TYLKO U NAS Wadim Tyszkiewicz jest gotów oddać mandat. Senator PiS: to szansa dla nas

Wadim Tyszkiewicz z Koła Senatorów Niezależnych powiedział portalowi PolskieRadio24.pl, że jest gotów oddać mandat, jeśli taka będzie wola jego kolegów z senackiej większości. To pokłosie krytyki, jaka spadła na niego po czwartkowym głosowaniu dotyczącym KRS. - To na pewno otwiera szanse dla nas - komentuje tę informację senator Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Mróz.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Senat Wadim Tyszkiewicz PiS Prawo i Sprawiedliwość polityka

S. Kaleta: R. Trzaskowski nie potrafi realizować własnych obietnic

– Rafał Trzaskowski próbuje zrzucić winę na rząd za to, że sam nie potrafi realizować swoich obietnic wyborczych. Dwanaście lat Hanny Gronkiewicz-Waltz w ratuszu i podobny brak realizacji założeń pokazuje, że to taka poza prezydenta Warszawy – powiedział w radiowej Trójce Sebastian Kaleta, wiceminister sprawiedliwości. Gościem audycji był również Paweł Rabiej, wiceprezydent stolicy.
Zobacz więcej na temat:  Trójka polityka POLSKA Wadim Tyszkiewicz Sebastian Kaleta Paweł Rabiej Rafał Trzaskowski Warszawa Prawo i Sprawiedliwość PiS koalicja obywatelska

Jan Maria Jackowski o nowym rządzie: kontynuacja dobrej zmiany

– Powołany przez prezydenta rząd jest kontynuacją misji dobrej zmiany z niewielkimi korektami. Trzon gabinetu zostaje personalnie niezmieniony – powiedział w radiowej Trójce Jan Maria Jackowski, senator PiS. Gościem audycji był również Wadim Tyszkiewicz, senator niezależny.
Zobacz więcej na temat:  Prawo i Sprawiedliwość Trójka polityka POLSKA koalicja obywatelska parlament w Polsce Rząd RP premier Mateusz Morawiecki Jan Maria Jackowski Marcin Pośpiech Wadim Tyszkiewicz