X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Rząd RP

Piotr Semka: rząd Olszewskiego wskazywał wagę niepodległości

– Jan Olszewski był jedynym politykiem, który przestrzegał przed tym, że tzw. plan Balcerowicza oznacza bardzo silną pauperyzację milionów ludzi, którzy wsparli "Solidarność" – powiedział Piotr Semka z tygodnika "Do Rzeczy" wspominając zmarłego w piątek byłego premiera polskiego rządu. Piotr Zaremba powiedział, że Jan Olszewski "zawsze pozostał wewnętrznie wolny".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Jan Olszewski polityka Rząd RP Sejm

Publicysta: PiS musi rządzić samodzielnie, by być skuteczne

W sobotę w Szeligach pod Warszawą odbyła się konwencja wyborcza PiS. Miała ona służyć podsumowaniu trzech lat działalności ugrupowania oraz przedstawieniu planów na przyszłość. Czy podczas wydarzenia padły argumenty wystarczające do tego, by udowodnić Polakom, że opozycja myli się zarzucając PiS nieskuteczne rządy?
Zobacz więcej na temat:  Prawo i Sprawiedliwość polityka Jarosław Kaczyński Mateusz Morawiecki Rząd RP rząd Zbigniew Ziobro Jarosław Gowin zjednoczona prawica

Premier: wierzę, że nasz rząd realizuje dobre reformy

W środę w Sejmie posłowie zadawali pytania premierowi w związku ze zgłoszonym przez niego wnioskiem o wotum zaufania dla rządu. Wcześniej Mateusz Morawiecki przemawiał przez godzinę. Mówił o sukcesach swojego gabinetu i apelował do opozycji o współpracę. - Wierzę, że nasz rząd realizuje dobre reformy, że dobrze służymy Polsce i chcemy jej dalej służyć - argumentował.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Mateusz Morawiecki Sejm Rząd RP