Polskie Radio
Section05
adobe

Nowe funkcje Photoshop CS6 i Photoshop CS6 Extended

Wersja Photoshop CS6 Extended zawiera najnowocześniejsze funkcje edytowania obrazów, tworzenia kompozycji i projektowania grafiki, uzupełnione zaawansowanymi narzędziami do projektowania zawartości trójwymiarowej, edycji wideo i obrazu oraz analizy ilościowej. Oferta jest zaadresowana do branży graficznej, medycznej, produkcyjnej i technologicznej, a także architektów i twórców serwisów WWW.
Zobacz więcej na temat:  adobe microsoft muse tablety windows

Trend Micro bada bezpieczeństwo produktów Apple

Pomimo tego, że nie odbyła się jeszcze jego oficjalna premiera najnowszego systemu operacyjnego OS X Moutain Lion, prasa publikuje już artykuły dotyczące jego funkcji. Jednym z najbardziej kluczowych elementów nowego systemu jest Gatekeeper działające w oparciu o listę zaufanych źródeł rozwiązanie, które ogranicza możliwość ściągania szkodliwych aplikacji. To, czy aplikacja zostanie uruchomiona czy nie, zależy wyłącznie od strony, z której została ściągnięta.
Zobacz więcej na temat:  adobe Apple firma komputery

Photoshop CS6 beta w Adobe Labs

Adobe Photoshop CS6 beta można już bezpłatnie pobrać z serwisu Adobe Labs. Klienci mogą pobierać wersję beta, wypróbowywać ją i wysyłać swoje opinie do zespołu, pracującego nad produktem. Photoshop CS6 beta, wyposażony w rewelacyjne innowacje i nowe funkcje, o znacznie większej wydajności, jest dostępny w edycjach na platformy Mac OS i Microsoft Windows. Przewiduje się, że wersja finalna będzie dostępna w pierwszej połowie 2012 r. Photoshop CS6 beta potwierdza, że Adobe koncentruje się na rozszerzeniach znacznie zwiększających wydajność oraz narzędziach oferujących klientom nowe możliwości cyfrowego przetwarzania obrazów.
Zobacz więcej na temat:  adobe język angielski microsoft windows

Nowe lasery Canon

Canon wprowadza nowe modele drukarek laserowych.i-SENSYS LBP6680x i i-SENSYS LBP6670dn, integrują się z systemem druku dowolnej organizacji, wspomagając zarządzanie procesami produkcji dokumentów. Dzięki kompatybilności z uniFLOW, pierwszym na rynku rozwiązaniem łączącym platformy druku i skanowania, nowe modele pozwalają organizacjom jeszcze efektywniej zarządzać wykonywanymi czynnościami. Z kolei koszty druku mogą w łatwy sposób być kontrolowane i zarządzane za pomocą funkcji takich jak np. monitorowanie liczby wydruków.
Zobacz więcej na temat:  adobe canon drukarki firma