X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
innowacje

Przed nami marsz robotów: czy zwiększą bezrobocie?

Roboty, a właściwie robotyzacja – to kolejny po Internecie i telefonach komórkowych wynalazek, wyznaczający kierunek światowej gospodarki. Czy coraz sprawniejsze, inteligentniejsze i coraz tańsze maszyny zastąpią człowieka i przyczynią się do zwiększenia bezrobocia – pytamy Krzysztofa Łapińskiego, eksperta Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową.
Zobacz więcej na temat:  firma innowacje innowacyjność przemysł technologie

BCC radzi rządowi na co wydać unijne środki w latach 2014-20

Jutro rząd ma ogłosić „Plan Bieńkowskiej” czyli sposób i tempo rozdzielenia 82 mld euro przyznanych Polsce przez Unię na lata 2014-2020. Zdaniem szefa BCC Marka Goliszewskiego, trzeba je przeznaczyć przede wszystkim na rozwój innowacji i nowych technologii. Wcześniej jednak rząd musi poradzić sobie z deficytem i długiem, które mogą uniemożliwić wydanie tych środków.
Zobacz więcej na temat:  fundusze unijne dług publiczny firma innowacyjność innowacje innowacyjna gospodarka