X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Aleksandra Tycner

YouTube'owe doradztwo, ale i biznes. Kim są influencerzy?

Marketing coraz bardziej przenosi się do sieci. Tam w reklamowaniu produktów szczególną rolę odgrywają tzw. influencerzy. Wielu z nas podświadomie czuje, kim są takie osoby, ale nie potrafi tego opisać - zresztą trudno jest w skrócie zdefiniować, kim jest influencer. Warto to jednak wiedzieć, bo takie osoby wpływają na życie nasze, naszych dzieci, a przy tym zarabiają niezłe pieniądze. I to wszystko w teoretycznie "wirtualnej" rzeczywistości.
Zobacz więcej na temat:  youtube Aleksandra Tycner

Noworoczne postanowienia - warto je podejmować "z głową"

Podejmują je niemal wszyscy, choć tylko niektórzy się do nich przyznają. Postanowienia noworoczne często są zadaniami ambitnymi i okazują się ponad siły. Z pewnością do łatwych nie należą postanowienia w kwestii oszczędzania czy - w ogóle - biznesowe. Ważne jednak, że w kwestii ich realizacji nie trzeba się już opierać jedynie na własnej silnej woli, ale można sobie pomóc. Jak?
Zobacz więcej na temat:  2018 Aleksandra Tycner