Polskie Radio
Section05
sport 2023

TYLKO U NAS Sport w 2023: na kortach królowała jej wysokość Iga Świątek, Hubert Hurkacz serwował asa za asem

Iga Świątek udowodniła, że jest mistrzynią nie tylko na korcie, Magda Linette pokazała charakter, Hubert Hurkacz rósł na naszych oczach. Jak wyglądał 2023 rok w tenisie? Dziennikarze portalu PolskieRadio24.pl Bartosz Goluch i Paweł Majewski podsumowują wydarzenia ostatnich 12 miesięcy.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Tenis Iga Świątek Hubert Hurkacz Magda Linette Magdalena Fręch

TYLKO U NAS Spokojnie, to tylko awaria? Polska śni o Euro 2024

Rok 2023 był dla piłkarskiej reprezentacji Polski niekończącym się pasmem porażek i upokorzeń. Biało-Czerwoni nie zdołali zakwalifikować się na Euro 2024 mimo stosunkowo łatwej grupy eliminacyjnej, a PZPN wielokrotnie skompromitował się wizerunkowo. Nadal jednak nie wszystko stracone - Polacy mają szanse na awans po barażach.
Zobacz więcej na temat:  reprezentacja Polski Piłka nożna Cezary Kulesza michał probierz Robert Lewandowski Euro 2024 SPORT

TYLKO U NAS Ach, co to był za rok w sporcie! Sukcesy, tytuły, euforia, ale i lekki niedosyt w 2023

Niesamowity rok siatkarzy i siatkarek, mistrzowski poziom Igi Świątek, rekordowy sezon Bartosza Zmarzlika czy niedosyt, ale i nadzieja związana z reprezentacją Polski piłkarzy, którzy zaliczali wzloty i upadki, ale wciąż mają szanse na występ na Euro 2024. Dziennikarze portalu PolskieRadio24.pl Bartosz Goluch i Paweł Majewski podsumowują sportowe wydarzenia ostatnich 12 miesięcy.   
Zobacz więcej na temat:  SPORT Nikola Grbić Łukasz Kaczmarek Iga Świątek Bartosz Zmarzlik reprezentacja Polski Robert Lewandowski Natalia Kaczmarek Kamil Stoch Piotr Żyła