Polskie Radio
Section05

złote mikrofony

Złote Mikrofony 2022. Poznaliśmy laureatów najważniejszych nagród Polskiego Radia [ZOBACZ WIDEO]

Polskie Radio przyznało swoje najważniejsze nagrody - Złote Mikrofony zwane "radiowymi Oscarami". Uroczysta gala odbyła się 18 kwietnia 2023 r. w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Złote Mikrofony otrzymali: Edyta Poźniak, Maciej Jastrzębski, Joanna Grotkowska i Justyna Majchrzak oraz Agnieszka Łukasiewicz. Honorowe Złote Mikrofony otrzymali Marcin Kusy i Krzysztof Świątek.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU

Trójkowi dziennikarze nagrodzeni Złotymi Mikrofonami!

Janusz Deblessem otrzymał statuetkę za trwałe wkroczenie "Gitarą i piórem" w Krainę Łagodności, za audycje dokumentalne i promowanie reportażu na antenach Polskiego Radia. Michał Olszański został uhonorowany za niepowtarzalną osobowość antenową, pozytywną energię i żywiołowość, a także tworzenie atmosfery, która pozwala na intymne opowieści.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Michał Olszański Janusz Deblessem Maciej Gudowski Ewelina Karpacz-Oboładze

Maciej Kubera laureatem Złotego Mikrofonu

Wczoraj wieczorem w Studiu Koncertowym PR im. W. Lutosławskiego odbyła się uroczystość wręczenia Złotych Mikrofonów wybitnym radiowcom i osobom twórczo związnym z rozwojem i popularyzacją radia publicznego. Jednym z tegorocznych laureatów został nasz kolega z Teatru Polskiego Radia - Maciej Kubera, który na co dzień pracuje jako reżyser dźwięku, czasem także jako kompozytor lub ilustrator muzyczny. Maćkowi serdecznie gratulujemy!
Zobacz więcej na temat:  Polecamy Teatr Polskiego Radia