Matka swojej córki i człowiek - orkiestra...

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2012 07:00
Znakomici Goście w sobotnim "Ex Magazine" - zapraszamy od godziny 16.00 do 18.00.

Do studia Czwórki zaprosiliśmy aktorkę, która na co dzień jest nie tylko matką swojej córki - Pauliny Holtz, ale również ze swoją córką gra w teatrze i spotyka się na planie znanego serialu. Czy dzięki swojej postaci w spektaklu "Po co są matki?" łatwiej odpowiedzieć jej na to pytanie? Tego spróbujemy dowiedzieć się od Joanny Żółkowskiej.

Potem do studia przyjdzie "człowiek-orkiestra". Potrafi być jednocześnie reżyserem, scenarzystą, producentem, zajmuje się do tego opracowaniem scenariusza i doborem aktorskim do swoich filmów. Można więc powiedzieć, że bierze całkowitą odpowiedzialność za to, co tworzy. Znany i doceniany wieloma nagrodami, przede wszystkim za filmy "Skazany na Bluesa" i "Różyczka", Jan Kidawa - Błoński przygotowuje właśnie kolejny film pod roboczym tytułem "Nigdy się nie dowiesz".  Film obsadzony w realiach końca II wojny światowej i początkach powojennej Polski ma być historią o obsesyjnej miłości z dwiema głównymi bohaterkami.
" Ex Magazine " od godziny 16.00 - zaprasza Ula Kaczyńska.

kul    

Czytaj także

"Zacząłem dostrzegać prawdę o Rosji"

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2012 09:00
Kiedyś Mateusz Damięcki zakochał się w Rosji. Dziś marzy o tym, by rozwinąć skrzydła i ma już jasno wytyczony cel. W ciągu 5 miesięcy chce, wraz z przyjaciółmi, przejechać 50 tysięcy kilometrów, odwiedzić 33 kraje i poznać mieszkających tam ludzi.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Jeśli kiedyś zagram rolę amanta, to tylko z własną żoną"

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2012 13:15
Aktor Michał Żurawski opowiedział w Czwórce, jaki jest jego prywatny przepis na sukces, pracę i miłość.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Szymon Hołownia: w wolnym czasie pracuję

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2012 19:35
- W życiu nie robię pustych przebiegów i z pracą nie rozstaję się nawet na wakacjach - o swoim podejściu do dziennikarstwa i pisarskim nienasyceniu Szymon Hołownia opowiedział w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Anna Cieślak: swoim ciałem opowiadam ludziom ważne historie

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2012 13:35
Już w debiucie tej młodej aktorce przyszło zmierzyć się z trudną rolą dziewczyny sprzedanej do domu publicznego. O swoim podejściu do zawodu i zamiłowaniu do klasyki teatralnej Anna Cieślak opowiedziała w Czwórce.
rozwiń zwiń