X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trwają ferie zimowe. Nowości w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2018 19:05
Ruszyły zimowe ferie, a wraz z nimi specjalna ramówka Czwórki. Jej dziennikarze podpowiadają, jak wykorzystać czas wolny nadrabiając zaległości filmowe, serialowe czy książkowe z 2017 roku oraz jak przygotować się na wyzwania, które stawia zima.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay.com/Public domain

Jak przetrwać zimę? Dziennikarze radiowej Czwórki mają na to swoje sposoby... W trakcie ferii zimowych na antenie pojawiająą się audycje dla domatorów oraz wielbicieli śniegu i mrozu.

Planujący wyjazdy (nie tylko w góry) mogą liczyć na przegląd krain geograficznych Polski, w których właśnie trwają ferie, z charakterystyką pogodową tych terenów zimą i aktualnymi prognozami, zaś dla miłośników sportów zimowych w każdy piątek informacje o stanie naśnieżenia i warunkach na stokach narciarskich. Idealnym uzupełnieniem będzie radiowy kurs zimowego survivalu: jak dopasować odzież do aktywności na powietrzu i warunków atmosferycznych, o czym warto pamiętać korzystając ze sprzętu technologicznego na mrozie, jak udzielać pierwszej pomocy w zimowych warunkach.

Fanów sportów porwą codziennie prezentowane historie, ciekawostki i rekordy w zimowych dyscyplinach sportowych (w trakcie igrzysk sportowych będą to dyscypliny olimpijskie), ale i specjalnie przygotowane przez redakcję sportową newsy szkoleniowo-poradnikowe. Prowadzący udzielą wskazówek przy wyborze treningu, przedstawią miejsca do uprawiania danego sportu oraz pomogą przy doborze odpowiedniego sprzętu. W każdym tygodniu inny temat: od nart biegowych, przez łyżwiarstwo, po żeglarstwo lodowe.

Ciekawscy dowiedzą się m.in. jak tworzy się sztuczny śnieg – ten na stokach i do zabawy w domu oraz czemu płatki śniegu zawdzięczają swój przepiękny i niezwykły kształt. W czwartki o zawodach "od kuchni", związanych z zimą, opowiedzą ratownik górski, instruktor narciarstwa i osoby obsługujące wyciągi narciarskie.

Osobom spędzającym ferie w mieście polecamy przeglądy wydarzeń, spotkań z artystami, kursów, zajęć teatralnych i tym podobnych atrakcji. Zaś dla domowników Czwórka przygotowała cykle: "ABC komiksu", czyli przegląd najważniejszych pozycji dla tego gatunku oraz "Czego nie zdążyliście obejrzeć w 2017 roku" - filmy i seriale warte uwagi na wolny czas.

Czwórka zaprasza do słuchania zimowych audycji od 15 stycznia do 23 lutego na stronie www.czworka.online, w systemie cyfrowym DAB+ oraz poprzez aplikację Player Polskie Radio.

***

mat. pras./kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Akrobatyka powietrzna. "To nie jest sport dla księżniczek"

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2017 17:03
- Taniec na elementach podwieszanych, takich jak rurka, szarfa, trapez kołowy, to po prostu elementy akrobatyki powietrznej. To sport wymagający i kontuzjogenny. I daje satysfakcję - opowiadał trener Paweł Kułaga.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna, Dominika, Weronika, Ela i Michał - reporterzy Czwórki prywatnie

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2017 13:51
Nasi słuchacze znają głosy reporterów "Czatu Czwórki", ale niewiele wiedzą o nich samych. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Anna, Dominika, Weronika, Ela i Michał zgodzili się ujawnić odrobinę siebie.
rozwiń zwiń