Hulamy z Czwórką. Tak wyglądał nasz weekend w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2020 19:50
Czwórkowa ekipa ponownie ruszyła w miasto na hulajnogach elektrycznych. 
Hulamy z Czwórką: Agata Nowotnik, Ada Janiszewska i Patryk Kuniszewicz
Hulamy z Czwórką: Agata Nowotnik, Ada Janiszewska i Patryk KuniszewiczFoto: Czwórka/Mateusz Kulik

W sobotę opanowaliśmy największe stołeczne skateparki, w których staneliśmy w szranki z deskorolkami i bmxami, a w niedzielę pohulamy po alejkach największych warszawskich parków, rozdając Czwórkowe gadżety i bony na przejazdy miejskimi hulajnogami Dott.  

ZOBACZ TAKŻE Ekipa Czwórki "przehulała" weekend na hulajnogach >>>

W audycji "Klucz kulturowy" relacja ze skateparku przy ulicy Wrocławskiej na warszawskim Bemowie. Naszą przygodę w warszawskich skateparkach zaczynamy o mini rampy, quarter pipe, funboxu z grindboxem, funboxu z poręczą, bank rampu, ławki, poręczy prostej i grindboxu. Pytanie czy damy radę? Ale jak skakać, na hulajnogach oczywiście, to na głęboką wodę.

Po godz. 17.40 na relację ze skateparku na placu zabaw nad Wisłą pod Centrum Nauki Kopernik zaprosiliśmy w programie "Nie na-żarty". Znajduje się tam skatepark z pumptrackiem w jednym, spróbowaliśmy więc toru zbudowanego z zakrętów. To świetna zabawa i nauka wzmacniania poczucia równowagi w jednym.


"Hulamy z Czwórką" "Hulamy z Czwórką"

Po godz. 19.00 byliśmy w parku Agrykola. To coś dla tych, którzy lubią się rozpędzić. Agrykola proponuje gładki asfalt, który przetestowali nasi reporterzy.

O godz. 20.10 -  podsumowanie akcji i relacja ze skateparku Przy Bażantarni na Ursynowie. Jest tam fontanna, krawężnik, rurka, rampa, rampa ze schodami i duża rampa. Miejsce idealne dla tych, którzy zaczynają przygodę z deską.

W niedzielę relacjonowaliśmy wydarzenie w audycjach "Artystyczny wybieg" - po godz. 15.45 i "Funkadelia" - po godz. 18.45 oraz w Wiadomościach Radiowej Czwórki. 

***

kd/pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka zabawa hobby

Czytaj także

Jesteśmy w Kątach Rybackich na Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Morskim

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2020 12:00
Nasi dziennikarze są w Kątach Rybackich. To tam w ten weekend rozgrywane są Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Morskim. Czwórka objęła to wydarzenie swoim patronatem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowe hobby internautów na świecie - oglądamy streamingi gamerów

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2020 17:08
Pandemia koronawirusa przyczyniła się do ogromnej popularności streamingujących gamerów. Podczas lockdownu nie tylko oglądaliśmy filmy czy seriale, ale sięgaliśmy także po inny typ rozrywki - gry online i oglądanie mistrzów tej dyscypliny.
rozwiń zwiń