Katarzyna Dziurska: uwielbiam patrzeć, jak podopieczni spełniają swoje marzenia

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2018 13:21
- Ta praca zaczęła się od mojej własnej pasji i celów, ale im dłużej się tym zajmuję, im więcej osób prosi o pomoc, tym większe mam poczucie misji - mówiła Katarzyna Dziurska, trenerka personalna.
Audio
  • Katarzyna Dziurska: „trening na siłowni nie zrobi z kobiet mężczyzn” (Rozbiegani/Czwórka)
Trenerka Katarzyna Dziurska, dziennikarka Czwórki Karina Terzoni
Trenerka Katarzyna Dziurska, dziennikarka Czwórki Karina TerzoniFoto: Martyna Ogonek/Czwórka

Między mną, a podopieczną musi zaistnieć chemia. To bardzo ważne przy takiej współpracy. Trening zaczynam od rozmowy przy kawie Katarzyna Dziurska

- Chcę pomóc ludziom, którzy nie wiedzą, że przeciążając swój organizm mogą zrobić sobie krzywdę. Rozmawiam z tymi, którzy trafili w ręce niedoświadczonych trenerów, przekazując całą wiedzę, jaką posiadam na temat zdrowego treningu. Chcę, żeby byli świadomi tego, jak powinni podchodzić do aktywności fizycznej - opowiadała.

Wzorujemy się na wizerunku kobiet, które widzimy w internecie, nie na tych, które aktywnie trenują. Jestem przeciwna tworzeniu nieprawidzwego wizerunku. Jeśli chcesz mieć większe pośladki, to idź na siłownię i nad nimi popracuj Katarzyna Dziurska

Dlaczego ilość kilogramów nie świadczy o wyglądzie sylwetki? Forma zaczyna się od tego, co ląduje na naszym talerzu? Czy istnieje jeden schemat ćwiczeń, który doprowadzi do osiągnięcia zamierzonych efektów? Do czego zachęca nas kampania społeczna "Fake off"? Zapraszamy do wysłuchania nagrania. 

***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Prowadzi: Karina Terzoni

Gość: Katarzyna Dziurska (trenerka fitness. Mistrzyni świata w Fitness Figure Classic, mistrzyni Europy Bikini Fitness, a także mistrzyni i wicemistrzyni Polski w Fitness Soft. Prowadzi bloki propagujące fitness i zdrowy tryb życia)

Data emisji: 7.07.2018

Godzina emisji: 10.27

ac

Czytaj także

Kasia Stankiewicz jako Ironman? "Moje ciało ma dobrą pamięć"

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2018 12:30
Na scenie zjawiskowa i delikatna, w sporcie konsekwentna i zdeterminowania. Kasia Stankiewicz została ambasadorką Ironman Poland i w sierpniu wystartuje w triathlonie. - To dla mnie skok na głęboką wodę, ale mój organizm jest przeszczęśliwy - mówi wokalistka.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kilimandżaro kobiecą stopą. Jak wspiąć się na szczyt marzeń?

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2018 10:20
Natalia Bogdan nowy rok przywitała na wysokości niespełna 6 tys. metrów nad poziomem morza na szczycie Kilimandżaro, góry zwanej dachem Afryki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Psychologia na siłowni. Trener to ktoś, kto zrozumie twoje możliwości i potrzeby

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2018 11:00
- Relacje z osobami, które przychodzą do mnie na trening często są zbliżone do tych, między lekarzem a pacjentem - mówił Adrian Bieliński trener personalny.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Patrycja Bereznowska: żeby wygrywać trzeba mieć spokój w głowie

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2018 16:28
- Poza treningiem ciała istnieje trening mentalny, któremu też trzeba poświęcić czas. Pomocny jest właściwy styl życia, wyciszanie negatywnych emocji - mówiła Patrycja Bereznowska, mistrzyni świata i Europy w biegu 24-godzinnym.  
rozwiń zwiń