Szukasz motywacji do działania? Oto sprawdzone metody

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2017 18:33
Od dawna obiecujesz sobie, że już od jutra rozpoczniesz dietę, pójdziesz na hiszpański i posprzątasz biurko? Radzimy, jak wytrwać w postanowieniach.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Pixabay.com/Public Domain

Bezskutecznie próbujesz zmotywować innych do większego zaangażowania? Zabrakło ci pomysłów na to, jak skłonić bliską osobę do zmiany nawyków? Być może rady Michaela Pantalona, doświadczonego terapeuty i trenera motywacji, autora książki "Motywacja. Metoda sześciu kroków" mogą ci w tym pomóc.

A o to, jak je skutecznie zastosować, zapytamy Agnieszkę Marudę-Sperczak, jedyną w Europie trenerką z uprawnieniami do certyfikowanych szkoleń metody Instant Influence, czyli Motywacji Błyskawicznej.

***

Na "Strefę Prywatną" zapraszamy we wtorek (14.03) od godziny 20.05. Audycję poprowadzi Jakub Jamrozek.

kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka psychologia
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zalety kłamstwa. "Pomaga rozruszać mózg"

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2017 15:14
Według niektórych badań mężczyźni kłamią dwukrotnie częściej niż kobiety. Według innych - każdy z nas, bez względu na płeć kłamie nawet do 200 razy dziennie. Co do jednego badacze są zgodni: kłamstwo aktywizuje nasze mózgi: poprawia pamięć i wspomaga koncentrację.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak czytać poezję? "Nie sercem, lecz mózgiem"

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2017 13:50
Brytyjscy naukowcy dowodzą, że ludzki mózg reaguje na rytm i rymy. Czy to znaczy, że każdy z nas ma szansę stać się miłośnikiem poezji?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Facebook, Twitter, Instagram sprawią, że będziesz... samotny?

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2017 13:11
- Spojrzenie, dotyk czy gesty są równie ważne, jak rozmowa. Dlatego komunikatory internetowe - choć sprzyjają utrzymaniu więzi - nie zastąpią realnego kontaktu z drugim człowiekiem - tłumaczy w rozmowie z Czwórką psycholog Katarzyna Kucewicz.
rozwiń zwiń