Spontan czy plan?

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2012 09:00
Co planujemy najczęściej, a co robimy spontanicznie? O tym rozmawiamy w "Bed & Breakfast" naszym gościem była m.in. trenerka od zarządzania czasem.
Audio

Są rzeczy, które nie zaistniałyby samoistnie... W Wielkiej Brytanii wszystko trzeba zaplanować wcześniej – wyjście do kina, teatru, podróż itp. Gdy tego nie zrobimy biletów już nie będzie albo będą miały nieosiągalne ceny.  Anglicy niewiele rzeczy mogą zrobić spontanicznie.

W "Bed & Breakfast" o znanych niezrealizowanych planach w historii i słynnych – planowanych napadach na banki. Naszym gościem jest trenerka od zarządzania czasem Katarzyna Stempkowska, Adam, który mieszka w Londynie i zna realia planowania i nieplanowania w tym mieście.

Zapraszamy do wysłuchania załączonej audycji  "Bed & Breakfast".

Czytaj także

Zwiedzaj europejskie miasta na własną rękę

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2011 09:21
Choć są wakacje, nie wszyscy wylegują się na plaży. Niektórzy wolą zostać w mieście i zwiedzać. A sposobów na to jest mnóstwo: można poruszać się nysą, meleksem, rowerem albo open-busami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mistrzowie drugiego planu

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2012 07:05
Są zawsze obok wielkich gwiazd, u boku ważnych osób, czasem stoją za ważnymi sukcesami choć nie znamy ich nazwisk, zawsze w cieniu, niedoceniani.
rozwiń zwiń

Czytaj także

25 "spadających gwiazd" na godzinę

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2012 13:00
Z taką częstotliwością meteoroidy bombardowały Ziemię w nocy z 12 na 13 sierpnia. Kto nie skorzystał z okazji i nie wypowiedział życzenia do "spadającej gwiazdy", ten ma jeszcze szanse, gdyż roje Perseidów będą rozświetlały noce niemal przez cały sierpień.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pracownik idealny nie istnieje. A pracodawca?

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2012 19:57
Anestezjolog to najbardziej szanowany i najlepiej opłacany zawód w Stanach Zjednoczonych. W Polsce wygląda to trochę inaczej - uwielbiamy sprzedawców lodów, drażnią nas kontrolerzy biletów i komornicy. Czy istnieje zatem idealna praca? Bo pracownik i pracodawca, niestety, raczej nie.
rozwiń zwiń