Posty na Facebooku będą miały oprawę muzyczną

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2018 15:31
Portal jest w fazie testowania nowej funkcji. Pozwoli ona na ilustrownie naszych zdjęć i postów dźwiękami muzycznymi np. piosenkami ulubionych artystów.
Audio
  • Zilustruj swoje zdjęcia i wiadomości ulubioną muzyką. Facebook testuje nową funkcję (Pierwsze słyszę/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Mix and Match Studio/Shutterstock

- Facebook miał ostatnio duży problem z hakerami. Być może uzyskali dostęp nawet do danych 90 mln indywidualnych użytkowników. Być może dlatego zaczął testować opcję, która od dłuższego czasu jest wyczekiwana, czyli podkładanie muzyki pod zdjęcia profilowe - tłumaczył Paweł Korzeniowski z Noizz.pl.

Procedura będzie bardzo prosta – po wgraniu zdjęcia lub filmu wystarczy, że klikniemy w odpowiednią ikonę, żeby móc wybrać do niego ścieżkę dźwiękową z udostępnionych przez Facebooka utworów muzycznych.

Z jakiej puli utworów będą mogli wybierać użytkownicy Facebooka? Kiedy funkcja będzie dostępna i czy będziemy mogli z niej skorzystać w Polsce? O tym w nagraniu audycji. 

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Materiał: Mateusz Kulik

Data emisji: 8.10.2018

Godzina emisji: 8.18

ac/kd

Czytaj także

Społecznościówki a psyche. Które dołują najbardziej?

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2017 12:30
Brytyjskie Królewskie Stowarzyszenie do spraw Zdrowia Publicznego zajęło się związkami zdrowia psychicznego i platform społecznościowych. Który, według badaczy, serwis społecznościowy najgorzej wpływa na naszą psychikę?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Facebook zabierze nas do dzieciństwa. Poziom inwigilacji 3.0

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2018 11:20
- Facebook kontynuje to, w czym się specjalizuje od jakiegoś czasu, czyli zbiera o nas jeszcze wiecej danych niż do tej pory - mówi Szymon Wierciński z Akademii im. Leona Koźmińskiego. - Teraz będą to zdjęcia i materiały wideo, które w sposób automatyczny będzie można przerobić na obiekty 3D - dodaje. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Regulaminy społecznościówek. Zgódź się tylko na to, co chcesz

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2018 10:15
Facebook, Instagram, LinkedIn i inne portale społecznościowe zmieniają zasady dotyczące prywatności użytkowników. Warto przeczytać nowe regulaminy i ominąć kontrowersyjne zapisy. 
rozwiń zwiń