Bądź jak Bear Grylls. Nowy interaktywny program Netflixa 

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2019 14:35
Tytuł serii to "You vs. Wild". Będzie to produkcja, w której będziemy mogli znaleźć się na miejscu Beara Gryllsa i podejmować za niego decyzje.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock/ Kaspars Grinvalds

harry potter hogsmade 1200 .jpg
Harry Potter: Wizards Unite magiczne pojedynki w rozszerzonej rzeczywistości

- To nie pierwsza tego typu produkcja na Netflixie. Pierwszy był jeden z odcinków "Black mirror" - tłumaczy Wojtek Wiman, twórca kanału na Youtube "Z prądem". - Okazało się, że ludzie chętnie korzystali z interaktywnych opcji, więc powstaje nowy serial. 

Jak twierdzi ekspert w rozmowie z Czwórką, to ciekawy kierunek rozwoju platform typu Netflix, jednak produkcja takiego interaktywnego serialu to masa pracy. - To jest nagranie materiału, który w sumie, po przygotowaniu i zmontowaniu, będzie miał 6-8 godzin - tłumaczył Wojtek Wiman. - Jeśli w jednym odcinku mamy do wyboru wiele opcji, przygotować trzeba całą serię.

Premierę serii zaplanowano na 10 kwietnia. By wziąć udział w interaktywnej zabawie, trzeba będzie odebrać telefon. Co usłyszymy w słuchawce? I czy tak interaktywnie będzie wyglądała przyszłość rozrywki wideo? O tym w nagraniu rozmowy, którą przygotował Mateusz Kulik.

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Mateusz Fusiarz

Data emisji: 25.03.2019

Godzina emisji: 7.35

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prawie Kino Letnie. Filmy przy blasku księżyca

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2017 15:08
- Nazwa naszego mini festiwalu wzięła się od nazwy naszego projektu Prawie Kino, w ramach którego organizujemy na uniwersytetach w całej Polsce spotkania z filmowymi twórcami - tłumaczyła w rozmowie z Mateuszem Kulikiem Julia Kasprzak, koordynatorka projektu Prawie Kino Letnie. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Futurystyczne podróże, transmutacja i gęsia skórka. Co nowego w świecie seriali?

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2018 14:31
Jest rok 2033. Pierwsza załogowa ekspedycja ląduje na powierzni Marsa, żeby go skolonizować. Tak zaczyna się się pierwszy odcinek serialu fabularno-dokumnetalnego National Geograpic. Co w nim znajdziemy?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Showing the way". Obraz Stanisława Szukalskiego na wystawie w DESA Unicum

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2019 13:00
Uznawany jest za wizjonera i geniusza, choć jego prace niemal w całości uległy zniszczeniu. Jego przedwojenny dorobek został doszczętnie zniszczony w trakcie II wojny światowej. 
rozwiń zwiń