Co dalej z TikTokiem?

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2020 08:39
TikTok to platforma do nagrywania i oglądania krótkich filmów za pomocą urządzeń mobilnych. Prezydent USA Donald Trump zapowiedział zakazanie aplikacji w USA. 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com

Czy to oznacza koniec chińskiej aplikacji. Co na to władze w Pekinie? Czy TikTok stanowi zagrożenie? W poranku sprawdzi to Mateusz Kulik.  czy stanowi zagrożenie? M. Kulik

Każdego roku Up To Date Festival w Białymstoku odwiedzają tysiące gości, zaś wydarzenia festiwalowe mają swoje miejsce w tak różnorodnych przestrzeniach, jak choćby Stadion Miejski w Białymstoku czy Pałac Branickich. W "Pierwsze słyszę" sprawdzimy, co organizatorzy zapowiadają na ten rok. 

Po 8.15 przez Skype'a spotkamy się z Hanną Stolińską, autorka książki "Zakłamane jedzenie. Obalamy mity zdrowego odżywiania". Autorka wzięła pod lupę produkty spożywcze, przeanalizowała diety i postanowiła obalić najbardziej rozpowszechnione żywieniowe mity. 


Czytaj także:

W audycji także: 

  • przegląd prasy
  • serwis sportowy
  • Kącik literacki: Grzegorz Łapanowski przeczyta "Pomidora" 
  • "Rok 1984" George Orwell, czyta Jerzy Radziwiłowicz, Wydawnictwo Muza,
  • serwis kulturalny

***

Na audycję "Pierwsze słyszę" zapraszamy w czwartek (06.08) po godz. 7.05, program poprowadzi Kamil Jasieński. 

pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka aplikacja mobilna
Czytaj także

Emolienty, proteiny i humektanty - jak wygrać z suchymi włosami?

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2020 09:13
Chcąc przywrócić naszym włosom blask i zdrowie, najczęściej decydujemy się na zmianę fryzury, czyli ich drastyczne skrócenie. Okazuje się jednak, że właściwa pielęgnacja też może dać doskonałe, nieoczekiwane rezultaty. Jak to zrobić? Poznajcie PEH.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Lody typu sorbet owocowy, czekoladowe, z orzechami? Tak przygotujesz je w domu

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2020 12:49
Latem mamy ochotę na lody. Jak przygotować je własnoręcznie? Tak, by miały pyszny smak, który najbardziej nam odpowiada, a przy tym były zdrowe i niskokaloryczne?
rozwiń zwiń