Polskie Radio

Alvin Gajadhur: dzięki audycjom Polskiego Radia Kierowców poprawia się bezpieczeństwo na drogach

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2021 14:20
Szef Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego Alvin Gajadhur powiedział, że Polskie Radio Kierowców świetnie wypełnia misję nadawcy publicznego. Pogratulował pierwszego jubileuszu tej najmłodszej stacji Polskiego Radia. 16 października mija rok od uruchomienia nowego programu.
Alvin Gajadhur
Alvin GajadhurFoto: PAP/Andrzej Lange

PRK_1rok_1200x660.jpg
Polskie Radio Kierowców ma już rok! Wiele atrakcji z okazji urodzin

Alvin Gajadhur podkreślił, że Polskie Radio Kierowców podaje informacje drogowe oraz edukuje swoich słuchaczy w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego czy zmian w prawie. - To bardzo dobrze wypełnia misję Polskiego Radia w zakresie edukacji - ocenił.

00:19 alvin sto setka 1 .mp3 Alvin Gajadhur o misji Polskiego Radia Kierowców (IAR)

Główny Inspektor Transportu Drogowego dodał, że dzięki audycjom Polskiego Radia Kierowców poprawia się bezpieczeństwo na drogach. 

00:18 alvin sto setka 2 .mp3.mp3 Alvin Gajadhur: Polskie Radio Kierowców może się przyczyniać do poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach (IAR)

Czytaj także: 

Alvin Gajadhur dodał, że jest to jedno z nielicznych mediów skierowane szczególnie do użytkowników dróg. - Kierowcy dostają pełną, rzetelną informację przekazaną przez prowadzących i ekspertów zewnętrznych.

00:23 alvin sto setka 4.mp3 Alvin Gajadhur: Polskie Radio Kierowców pomaga zawodowcom rozwiązywać codzienne problemy (IAR)

Główny Inspektor Transportu Drogowego podziękował rozgłośni za włączanie się w akcje GITD na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

00:20 alvin sto setka 4ok.mp3 Alvin Gajadhur podziękował Polskiemu Radiu Kierowców za udany rok współpracy (IAR)

Polskie Radio Kierowców działa 24 godziny na dobę, jest dostępne przez internet, cyfrowe radio DAB+ i aplikację mobilną. Pierwsza emisja dziewiątej anteny Polskiego Radia miała miejsce 16 października 2020 roku. 

mbl

Czytaj także

Polskie Radio Kierowców ma już rok!

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2021 06:00
Wyścig na torze kartingowym o Puchar Polskiego Radia Kierowców, symulatory dachowania, rozmowy z ekspertami, policyjne pokazy bezpieczeństwa i radio od kuchni. W ten sposób najmłodsza antena Polskiego Radia świętuje pierwsze urodziny!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najmłodsza antena Polskiego Radia - Polskie Radio Kierowców świętuje rok!

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2021 09:03
16 października 2020 roku w eterze pojawiło się pierwsze w Polsce całodobowe radio adresowane do wszystkich uczestników ruchu drogowego: kierowców, motocyklistów, rowerzystów i pieszych - Polskie Radio Kierowców. Program jest dostępny poprzez aplikację w technologii DAB+ oraz w internecie. Z okazji pierwszych urodzin PRK studio "Sygnałów dnia" odwiedziła redaktor naczelna tej anteny Edyta Poźniak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polskie Radio Kierowców obchodzi jubileusz. Adamczyk: cenna inicjatywa, która podnosi bezpieczeństwo na drogach

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2021 08:43
- Polskie Radio Kierowców to niezmiernie ważna i cenna inicjatywa, potrzebna wszystkim Polakom - mówił w Programie 1 Polskiego Radia minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Udowodniło, że spełnia oczekiwania słuchaczy". Agnieszka Kamińska o Polskim Radiu Kierowców

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2021 08:30
Polskie Radio Kierowców to nowatorski i jedyny w Polsce całodobowy program radiowy, który powstał w odpowiedzi na zainteresowanie słuchaczy tematyką motoryzacyjną i bezpieczeństwem na drogach. Antena w tym roku obchodzi swoje pierwsze urodziny. - Wcześniej nie było takiego radia  - mówi o antenie prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska.
rozwiń zwiń