Polskie Radio

"Z głową w górach". Kolejny przystanek: Zieleniec

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2023 11:38
Dziś i jutro (27-28 stycznia) Program 1 oraz Program 3 Polskiego Radia nadają z Zieleńca. Dziennikarze zapraszają na plenerowe audycje, ciekawe rozmowy oraz dobrą zabawę. Polskie Radio odwiedza popularne miejscowości górskie i realizuje plenerowe audycje, aby móc spotkać się ze swoimi słuchaczami. 
Zapraszamy na spotkanie z dziennikarzami Polskiego Radia w Zieleńcu.
Zapraszamy na spotkanie z dziennikarzami Polskiego Radia w Zieleńcu. Foto: Polskie Radio

Działania publicznego nadawcy propagują aktywny wypoczynek, bezpieczeństwo na stokach, prezentują walory turystyczne, krajoznawcze i kulturowe odwiedzanych miejsc. 

. .

W piątek (27 stycznia) na audycję "Muzyczna Jedynka" (godz. 13.00-15.00) z malowniczych Gór Orlickich i Bystrzyckich zaprosiła Anna Will. W programie można było usłyszeć ciekawe relacje i rozmowy z odwiedzającymi jeden z największych ośrodków narciarskich w Polsce - Zieleniec Sport Arena. 

W sobotę (28 stycznia) specjalne "zimowe" wydanie audycji "Jedyne takie miejsce" (godz. 9.00-12.00), które poprowadzi Roman Czejarek. Pasjonaci białego szaleństwa będą mogli liczyć także na obszerne relacje Macieja Waleckiego. 

. .

W piątek (27 stycznia) o godz. 10.00 Piotr Firan zaprosił na plenerową audycję "Zapraszamy na weekend". W godz. 19.00 - 22.00 Tomasz Miara poprowadzi "górskie" wydanie audycji "Lista przebojów Trójki".

W sobotę (28 stycznia) słuchacze będą mogli spotkać się z Piotrem Firanem, podczas audycji "Login: Aktywni" o godz. 15.00. Ekipa radiowej Trójki będzie na bieżąco prowadziła relacje w serwisach i mediach społecznościowych stacji. 


***  

Dziennikarze już w najbliższym czasie wyruszą w dalszą trasę i odwiedzą kolejne miejscowości: Krynicę-Zdrój (3-4 lutego), Szczyrk (10-11 lutego), Czarną Górę (17-18 lutego) oraz Ustrzyki Dolne (24-25 lutego)

Więcej informacji znajdziesz na stronach internetowych Jedynki i Trójki. Zapraszamy!

mat.prasowe/kh/kor

Czytaj także

Zimowa stolica Polski. "Muzyczna Jedynka" prosto z Zakopanego

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2023 17:44
Zakopane od bardzo dawna nazywane jest zimową stolicą Polski. Znajduje się tu m.in. jeden z ośmiu w Polsce Ośrodków Przygotowań Olimpijskich, wyposażony w nowoczesną infrastrukturę sportową. W mieście odbywa się również wiele imprez. Właśnie stąd, tuż przed feriami i konkursami Pucharu Świata w skokach narciarskich, jako przedsmak weekendowego cyklu "Z głową w górach", było emitowane specjalne wydanie "Muzycznej Jedynki".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Trójka w zimowej stolicy Polski. Audycja specjalna z Zakopanego [SPRAWDŹ]

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2023 22:03
Góralska tradycja, muzyka, tańce i kultura Podhala. "Zapraszamy na weekend" nadawało z Zakopanego. Z plenerowego studia, wprost ze stolicy Tatr, Piotr Firan i jego wyjątkowi goście opowiedzieli o góralskich zwyczajach i zaprosili na akcję "Z głową w górach". 
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Jedyne takie miejsce" w Zakopanem. Wizyta w zimowej stolicy Polski

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2023 14:20
Nie bez powodu Zakopane nazywane jest zimową stolicą Polski. Co roku do miasta przyjeżdżają tłumy turystów, którzy korzystają z uroków Tatr. O to, by na przyjezdnych czekało wiele atrakcji i imprez, dbają również lokalne władze. Ten prawdopodobnie najpopularniejszy zimowy kurort w Polsce odwiedziliśmy w ramach audycji "Jedyne takie miejsce", jednocześnie rozpoczynając cykl audycji plenerowych na żywo "Z głową w górach".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Ewa Bilan-Stoch gościem specjalnego wydania audycji "Login: aktywni" [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2023 17:01
Ewa Bilan-Stoch, gość specjalnego wydania audycji "Login: aktywni", nie wyobraża sobie, aby nie rozmawiać o pracy ze swym mężem, Kamilem Stochem. Nic dziwnego, skoro jednym z jej zawodowych wyzwań jest prowadzenie galerii z trofeami polskiego mistrza skoków narciarskich.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Ferie zimowe z Polskim Radiem. Audycje specjalne z polskich uzdrowisk

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2023 21:18
Trwają ferie zimowe. Warto spędzić ten czas z Polskim Radiem, które przygotowało audycje specjalne oraz rozmowy na tematy związane z zimowym wypoczynkiem.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Z głową w górach". Anna Will i "Muzyczna Jedynka" prosto z Karpacza [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2023 16:15
- Karpacz to już drugi przystanek na górskiej trasie Programu 1 Polskiego Radia - mówiła w "Muzycznej Jedynce" Anna Will, która zaprosiła słuchaczy Jedynki na kolejną odsłonę cyklu "Z głową w górach". Gośćmi audycji byli m.in. malarz Janusz Motylski i właścicielka galerii szkła Dorota Dedo.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Zapraszamy na weekend" w Karpaczu [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2023 13:00
Plenerowe wydanie audycji "Zapraszamy na weekend" gościło w Karpaczu. Audycje specjalne, spotkanie z dziennikarzami i DJ-skie sety na żywo wprost z Karkonoszy. Co zwiedziliśmy? Jakie miejsca udało nam się odwiedzić? Zapraszamy do zapoznania się z relacją. 
rozwiń zwiń