X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Podróże z dzieckiem. Nowy podcast Idy Nowakowskiej [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2021 18:11
Czy można wyruszyć w podróż z dzieckiem tak, aby korzystać w pełni z jej uroków, jednocześnie nie narażając siebie i dziecka na trudności i niewygody? Jak się spakować, na co zwrócić szczególną uwagę i... dokąd jechać?
Ida Nowakowska - autorka podcastów dla Polskiego Radia Dzieciom
Ida Nowakowska - autorka podcastów dla Polskiego Radia DzieciomFoto: PR

Gościem Idy Nowakowskiej jest tym razem znany z anteny Polskiego Radia Dzieciom (i nie tylko) Sergiusz Pinkwart, podróżujący wraz z żoną Magdą oraz dziećmi po świecie, o czym opowiadają w audycji "Dziecko w drodze", a także opisują to na blogu o tym samym tytule.

Rozmowa o tym jak, gdzie i kiedy podróżować z dziećmi, aby było to przyjemne dla wszystkich członków rodziny.

--->>>POSŁUCHAJ PODCASTU IDY NOWAKOWSKIEJ <<<---

Przygotowując podcasty, jako młoda mama, Ida Nowakowska zwraca się do ekspertów z różnych dziedzin z pytaniami, które ją nurtują. Chce zweryfikować sprzeczne informacje dostępne w sieci, by pomóc mamom takim jak ona, w ich pierwszych macierzyńskich doświadczeniach.

Ida Nowakowska - autorka podcastów Strefa rodzica.JPG
Zdrowy sen dziecka. Nowy podcast Idy Nowakowskiej [POSŁUCHAJ]

W każdą środę pojawia się nowy odcinek. Kolejny odcinek, który miał swoją premierę 26 maja, był wydaniem specjalnym, w którym Ida Nowakowska rozmawiała ze swoją mamą o tym, jak to jest, kiedy mama młodej kobiety dowiaduje się o tym, że zostanie babcią, a także o tym, czy Ida była w dzieciństwie grzeczną dziewczynką i co lubiła najbardziej robić. To bardzo osobista rozmowa pomiędzy mamą a córką, która mamą zaraz zostanie. Zapraszamy!

Podcasty "Strefa rodzica. Przyszła mama" przygotowane przez Idę Nowakowską skierowane są głównie do mam i kobiet, które planują macierzyństwo lub są młodymi mamami, ale również do obecnych i przyszłych ojców. Każdy odcinek będzie miał charakter interaktywny. W dniu premiery każdego odcinka na profilu facebookowym Polskiego Radia Dzieciom w komentarzach pod specjalnie przygotowanym postem można zadawać pytania autorce. Więcej informacji na www.polskieradiodzieciom.pl.

Ida Nowakowska w studiu PRD lipiec 2021_1200.JPG
Jak wspierać integrację sensoryczną? Nowy podcast Idy Nowakowskiej

Przypominamy, że na platformie podcasty.polskieradio.pl dostępne są również podcasty "Strefa rodzica" przygotowane przez dziennikarzy Polskiego Radia Dzieciom. Podejmowana w nich problematyka dotyczy m.in. wychowania i rozwoju dziecka. Podcasty przygotowane zostały z udziałem znakomitych ekspertów.

W ofercie cyfrowego Polskiego Radia Dzieciom dostępne są także podcasty przygotowane z myślą o dzieciach. Wśród nich "Bajki opowiadana przez dzieci", "Bajania Kulfona i Moniki. Dla dzieci" oraz "Opowieści ludów świata". Zapraszamy na podcasty.polskieradio.pl

bajki podcast_v.2 1200.jpg
Bajki opowiadane przez dzieci i inne podcasty dla najmłodszych

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.


dzieci rodzice shutterstock 1200.jpg
Poznaj najnowsze podcasty dla rodziców

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Zobacz także

Czytaj także

Dlaczego poród w towarzystwie douli jest zazwyczaj krótszy? Podcast Idy Nowakowskiej [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2021 14:37
Na bezpłatnej platformie podcasty.polskieradio.pl, jest już dostępny 4 autorski podcast na temat roli douli w okresie ciąży i porodu. Dla Polskiego Radia Dzieciom przygotowała go Ida Nowakowska, tancerka i znana osobowość telewizyjna, a także przyszła mama. Dlaczego poród w towarzystwie douli jest zazwyczaj krótszy?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Podcast Idy Nowakowskiej. Dieta młodej mamy [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2021 07:00
Autorski podcast poświęcony wczesnemu macierzyństwu jest już dostępny na bezpłatnej platformie podcasty.polskieradio.pl. Jego autorką jest Ida Nowakowska, tancerka i znana osobowość telewizyjna, a także od kilku dni szczęśliwa mama. Gratulujemy redakcyjnej koleżance synka i zapraszamy do wysłuchania jej najnowszego podcastu, w którym rozmawia o diecie mamy karmiącej, o jej wpływie na brzuszek maleństwa oraz o kłopotach z laktacją w początkowym etapie karmienia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chrzest dziecka. Nowy podcast Idy Nowakowskiej [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2021 06:01
Chrzest dziecka to bardzo ważne wydarzenie: to wkroczenie na drogę przekazywania dziecku wiary. Trzeba się do tego odpowiednio przygotować. Zresztą, nie tylko siebie - także rodziców chrzestnych oraz bliskich. 
rozwiń zwiń