X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Grajmy w szachy!

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2021 23:59
Nauka logicznego myślenia i budowania strategii, pobudzanie wyobraźni przestrzennej.. Korzyści z gry w szachy jest więcej. Szachy kształtują osobowość, to pojedynek nie tylko z przeciwnikiem, ale i z własnymi słabościami, skuteczne poznawanie konsekwencji własnych działań i siły, jaką daje trening, determinacja i zaangażowanie.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

Posłuchaj

118:30 Dzieci_AAC 2021_12_27-21-00-15-SR_PERF.mp3 27.12.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Strefa rodzica)

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Tomasz Pintal, instruktor szachowy

* * *

Audycję przygotował i prowadził Marcin Perfuński

Data emisji: 27.12.2021 

Godzina emisji: 21:00

Audycja "Strefa rodzica" od poniedziałku do piątku w godz. 21.00 - 23.00.

***

Każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 100 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam!


Zobacz także

Czytaj także

Uważaj, Mikołaj patrzy! Rozmowa o wychowywaniu w strachu

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2021 12:39
Mikołajki i Boże Narodzenie to wyczekiwane przez dzieci święta. Każdy malec liczy na spełnienie swoich próśb. Dzieci piszą listy z nadzieją, że święty Mikołaj przyniesie im to, o czym marzą. Jest jednak warunek – muszą być grzeczne. W przeciwnym razie zamiast prezentu dostaną rózgę. Co się kryje za takim komunikatem? Czy to słuszny tok rozumowania? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Dorotą Lubas.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bajkoterapia dla małych i dużych

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2021 17:01
Bajkoterapia to metoda terapeutyczna, która wykorzystuje specjalne opowieści w celu osiągnięcia korzyści uspokajających, edukacyjnych i wychowawczych. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku do dziesiątego roku życia, ale nie zaszkodzi także dorosłym. 
rozwiń zwiń