Polskie Radio Dzieciom

Zobacz wywiady z 4Dreamers. WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2021 14:50
Zapraszamy na potkania z gwiazdami, ulubieńcami najmłodszych słuchaczy. "Zimowe rozmowy z gwiazdami" to propozycja Polskiego Radia Dzieciom, to zaproszenie do wspólnej zabawy, podczas której artyści opowiadają o tym, co lubią robić w wolnych chwilach, o czym marzą i jak radzą sobie z tremą? Codziennie inna gwiazda: Ala i Ola Tracz, Magda Bereda, Carla Fernandes i wiele innych. Każdego dnia, słuchacze mają okazję wygrać nagrodę specjalnie przygotowaną przez gwiazdę! Dziś bawimy się z zespołem 4Dreamers.
Ferie z gwiazdami z Polskim Radiem Dzieciom w towarzystwie 4Dreamers. 11 stycznia 2021.
"Ferie z gwiazdami z Polskim Radiem Dzieciom" w towarzystwie 4Dreamers. 11 stycznia 2021.Foto: PR
"Zimowe rozmowy z gwiazdami" to cykl 10 wywiadów jakie stacja przygotowana dla uczniów i przedszkolaków. W prezentowanych wywiadach gwiazdy opowiadają o tym jak spędzają czas wolny i naprowadzają na trop swojej ulubionej bajki.

Zaprasza zespół 4Dreamers. Zobacz wideo.

Zapraszamy do śledzenia stron polskieradiodzieciom.pl oraz mediów społecznościowych Polskiego Radia Dzieciom, na których prezentujemy filmiki ze spotkań z gwiazdami.

Zobacz zabawę w "szybkie strzały".

Zobacz wywiad w którym członkowie zespołu 4Dreamers opowiedzieli bajkę stosując słowne tricki. Zadaniem słuchaczy jest odgadnięcie jaka to bajka.

-->> Każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 100 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! Dostępna w internecie szczegółowa ramówka pozwoli rodzicom na dokładne zaplanowanie dnia razem z Polskim Radiem Dzieciom!

jo

Zobacz także
Czytaj także

Polskie Radio Dzieciom wspiera przedszkola

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2020 17:03
Edukacja muzyczna, plastyczna, przyrodnicza, ekologiczna i matematyczna to tylko część oferty, jaką Polskie Radio Dzieciom od ponad 5 lat oferuje swoim słuchaczom. Wychowawcy przedszkolni, rodzice i opiekunowie mogą czerpać z szerokiego wyboru audycji realizowanych zgodnie z rytmem dnia przedszkolaka. Ramówka stacji realizuje zalecenia Ministerstwa Edukacji Narodowej. Ta stacja radiowa nie nadaje reklam.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Ferie zimowe z Polskim Radiem. Propozycje dla dzieci i rodziców

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2021 20:00
Ferie zimowe 2021 są inne niż wszystkie ze względu na obowiązujące obostrzenia. Polskie Radio, uwzględniając oczekiwania swoich słuchaczy, przygotowało na czas przerwy od nauki bogatą ofertę skierowaną zarówno do dzieci, jak i do rodziców. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zobacz wywiady z Magdą Beredą. WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2021 08:00
Wywiady, bajki opowiadane dzieciom i szybkie pytania i odpowiedzi to aktywności jakie Polskie Radio Dzieciom zaplanowało dla najmłodszych słuchaczy na czas ferii zimowych. Jak gwiazdy spędzają ten wyjątkowy czas? Każdego dnia na antenie tej cyfrowej stacji oraz na stronie internetowej i w mediach społecznościowych królowała inna gwiazda. Zaprasza Magda Bereda.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zobacz wywiady z AniKą Dąbrowską. WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2021 08:00
"Jaka to bajka", to jedna z zabaw zaproponowanych przez całodobowe Polskie Radio Dzieciom w ramach akcji "Zimowe rozmowy z gwiazdami". Cyfrowa stacja Polskiego Radia nadająca dla dzieci i ich rodziców przygotowała wyjątkowe spotkania z gwiazdami, ulubieńcami najmłodszych słuchaczy. Dziś króluje AniKa Dąbrowska.
rozwiń zwiń