Polskie Radio Dzieciom

Majka Jeżowska Band. Zobacz video z koncertu dla słuchaczy Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2020 14:00
1 czerwca Świętowaliśmy Dzień Dziecka. To szczególny dzień dla słuchaczy Polskiego Radia Dzieciom, dlatego stacja przygotowała dla nich wyjątkowy prezent! Zagrał zespół Majka Jeżowska Band. Koncert był transmitowany na antenie Polskiego Radia Dzieciom. Dostępny był także streaming na stronie polskieradio.pl, polskieradiodzieciom.pl i na profilu Polskiego Radia Dzieciom na Facebooku.
Majka Jeżowska Band  - koncert online. Prezent z okazji Dnia Dziecka od Polskiego Radia Dzieciom
Majka Jeżowska Band - koncert online. Prezent z okazji Dnia Dziecka od Polskiego Radia DzieciomFoto: Cezary Piwowarski

Największe przeboje tj. "A ja wole moją mamę", "Dłonie", "Rytm i melodia" czy "Marzenia się spełniają", zabrzmiały dziś podczas koncertu z okazji Dnia Dziecka. Majka Jeżowska Band wystąpił na scenie wykonując swoje największe przeboje specjalnie dla najmłodszych słuchaczy Polskiego Radia. Tym razem wszystkie piosenki zespół wykonał w wersji rockowej.

Codziennie na antenie Polskiego Radia Dzieciom między godziną 7.00 – 21.00, usłyszeć można przeboje Majki Jeżowskiej. Tym razem były wykonane na żywo. Wystarczyło włączyć cyfrowe Polskie Radio Dzieciom i można było świętować ten dzień razem z nami!
Streaming z koncertu był dostępny na polskieradio.pl, a także na polskieradiodzieciom.plFacebook.com/radiodzieciom.

W REPERTUARZE

"A ja wolę moją mamę"
"Wszystkie dzieci nasze są"
"Najpiękniejsza w klasie"
"Kolorowe dzieci"
"Od rana mam dobry humor"
"Laleczka z saskiej porcelany"
"Rytm i melodia"
"Marzenia się spełniają"
"Dłonie"
"Na plaży"

ZESPÓŁ:
Majka Jeżowska – wokal
Marek Tarnowski – klawisze
Łukasz Stępniewicz – gitara
Michał Wąsik – bas
Lena Romul –  chórki, klawisz + saksofon
Mateusz Modrzejewski – perkusja

Wszystkie wykonania były w wersji rockowej!

Zapraszamy na koncert Majka Jeżowska Band on-line. 1 czerwca, godz. 14.00
Organizatorem koncertu jest Polskie Radio Dzieciom.

Przypomnijmy, że każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 100 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! Dostępna w internecie szczegółowa ramówka pozwoli rodzicom na dokładne zaplanowanie dnia razem z Polskim Radiem Dzieciom!

jo

 

Zobacz także
Czytaj także

Polskie Radio Dzieciom: 102 propozycje ciekawych audycji dla ucznia

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2020 07:55
Kiedy szkoły i częściowo przedszkola są zamknięte, warto pamiętać, że cyfrowe Polskie Radio Dzieciom ma mnóstwo ciekawych propozycji dla dzieci i rodziców na każdy dzień. To całodobowe radio nadaje w ciągu tygodnia ponad 100 premierowych audycji przygotowanych specjalnie z myślą o najmłodszych. Eksperymenty, rytmika, lekcje języków obcych, bajki, to tylko część tematów, które usłyszeć można każdego dnia, włączając cyfrowe Polskie Radio Dzieciom.
rozwiń zwiń
Czytaj także

II Konkurs Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2020 12:10
87 młodych uczestników wyłonionych spośród blisko 700 zgłoszeń wystąpi podczas przesłuchań na żywo. Patronat nad konkursem objął Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski. Zwycięzcy wystąpią w uroczystym koncercie finałowym oraz wezmą udział w nagraniu płyty "Głosem dziecka vol. 2".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Polskie Radio Dzieciom wspiera przedszkola

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2020 17:03
Edukacja muzyczna, plastyczna, przyrodnicza, ekologiczna i matematyczna to tylko część oferty, jaką Polskie Radio Dzieciom od ponad 5 lat oferuje swoim słuchaczom. Wychowawcy przedszkolni, rodzice i opiekunowie mogą czerpać z szerokiego wyboru audycji realizowanych zgodnie z rytmem dnia przedszkolaka. Ramówka stacji realizuje zalecenia Ministerstwa Edukacji Narodowej. Ta stacja radiowa nie nadaje reklam.
rozwiń zwiń