Polskie Radio Dzieciom

Przepis na sukces od Aleksandra Szwarnowieckiego gościa Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2024 08:00
- Trzeba kochać to co się robi, a potem trzeba się temu poświęcić, bo liczy się nie tylko talent, ale i pracowitość - powiedział Aleksander Szwarnowiecki, gość Polskiego Radia Dzieciom, który podzielił się ze Słuchaczami przemyśleniami związanymi z rozwijaniem kariery wokalisty i marzeniami, które będzie chciał w przyszłości realizować.
Audio
  • "Ferie z gwiazdami" i nasz gość Aleksander Szwarnowiecki
Ferie z gwiazdami i nasz gość Aleksander Szwarnowiecki
"Ferie z gwiazdami" i nasz gość Aleksander SzwarnowieckiFoto: PR

Tym razem studio Polskiego Radia Dzieciom odwiedził Aleksander Szwarnowiecki - wokalista, którego piosenka zajęła 1. miejsce w jednym z wydań Top Listy Przebojów PRD w 2023 roku. Został on również artystą, na którego oddano najwięcej głosów.

- Moja przygoda z muzyką zaczęła się w przedszkolu. Pani, która się nami opiekowała odkryła mój talent i wysłała na pierwszy konkurs. To był konkurs kolęd, na którym zająłem drugie miejsce i od tego wszystko się zaczęło - powiedział Aleksander Szwarnowiecki, wspominając swoje pierwsze kroki na scenie i chociaż od tego wydarzenia minęło wiele czasu, to jak podkreślił nasz gość wciąż nie czuje się gwiazdą. - Bardzo kocham śpiewać, bardzo kocham muzykę, dlatego się w tym rozwijam i próbuję zdobywać nowe doświadczenia - dodał Aleksander Szwarnowiecki.

W "Feriach z gwiazdami" Aleksander opowiedział nie tylko o tym, jak spędza wolny czas, ale także o ciężkiej pracy jakiej wymaga kształtowanie swojego głosu, praca na emisją i tworzeniem kolejnych utworów. Wspomniał także o wielkim wyróżnieniu, jakim był wspólny występ z Justyną Reczeniedi (sopranistką) .

Zapraszamy do wysłuchania całego zapisu rozmowy:

Posłuchaj
18:25 2024_02_22 15_00_14_RadioDzieciom_Popoludnik.mp3 "Ferie z gwiazdami" i nasz gość Aleksander Szwarnowiecki

 


"Ferie z gwiazdami" i nasz gość Aleksander Szwarnowiecki "Ferie z gwiazdami" i nasz gość Aleksander Szwarnowiecki

Zapraszamy do śledzenia stron polskieradio.pl, polskieradiodzieciom.pl i ferie.polskieradio.pl oraz mediów społecznościowych Polskiego Radia Dzieciom, na których prezentujemy filmiki ze spotkań z gwiazdami.

Zapraszamy do słuchania audycji "Popołudnik" w Polskim Radiu Dzieciom między godziną 15.00 a 16.00.


-->> Każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! Dostępna w internecie szczegółowa ramówka pozwoli rodzicom na dokładne zaplanowanie dnia razem z Polskim Radiem Dzieciom!

jo

Zobacz także
Czytaj także

Ferie zimowe z Polskim Radiem

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2024 10:00
Polskie Radio zaprasza na audycje specjalne, spotkania, konkursy z nagrodami i dużo dobrej muzyki. W ferie zimowe Polskie Radio odwiedzi osiem miejscowości górskich, skąd nadawać będzie audycje ze stoków narciarskich w ramach akcji „Z głową w górach”.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Maja Krzyżewska w Polskim Radiu Dzieciom. Ferie, muzyka i wiele więcej...

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2024 21:57
W Polskim Radiu Dzieciom zagościła Maja Krzyżewska, młoda artystka, której talent zaowocował udziałem w Eurowizji Junior w 2023 roku. W audycji "Ferie z gwiazdami", Maja podzieliła się nie tylko swoimi pasjami muzycznymi, ale również planami na nadchodzące ferie oraz wspomnieniami z rodzinnych spotkań.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wiktoria Nakielska, zwyciężczyni "You Can Dance. Nowa Generacja", o feriach i nowych wyzwaniach

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2024 13:26
Wiktoria Nakielska, zwyciężczyni programu "You Can Dance. Nowa Generacja", nie tylko podbiła serca widzów swoim talentem tanecznym, ale również stała się źródłem inspiracji dla młodych ludzi. W rozmowie z Polskim Radiem Dzieciom powiedziała, że swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już w wieku trzech lat i ten rozwój ciągle trwa. Obecnie skupia się na przygotowaniach do marcowych Mistrzostw Polski Modern. Jak spędza tegoroczne ferie zimowe i jakie ma podejście do pojawiających się wyzwań?
rozwiń zwiń