X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

Malarskie wystawy w szkole

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2011 08:37
W murach Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie zaprezentowano prace dyplomowe dziewiętnastu młodych absolwentów.
Audio

Sale wydziałowe warszawskiej ASP zamieniły się w artystyczne wystawy, które do 22 lipca będą otwarte dla wszystkich, który mają ochotę zobaczyć twórczość młodych artystów.

Autorką jednej z wystaw jest Magdalena Laskowska, która swoimi pracami zachęca odbiorcę do szukania rzeczy ciekawych w miejscach, znanych nam na co dzień. Sama poszukuje miejsc sprzyjających kontemplacji. Zestawia cywilizację z przyrodą. Posłuchaj: Magdalena Laskowska o swoim malarstwie.

Sylwia Podlaska swój projekt "Dzieci piszą dzieciom" przygotowywała wraz z uzdolnioną pisarsko 10-letnią dziewczynką. To projekt łączący slajdy i "niekończącą się książkę". Posłuchaj: Sylwia Podlaska o swoim projekcie.

Wystawę dyplomową zaprezentował również Daniel Witnicki. Pokazuje ona człowieka podczas codziennych czynności. Inspiracji do pracy dostarczają mu kontakt człowieka ze sztucznym światłem, obrazy renesansowe oraz nokturny z okresu baroku. Posłuchaj: Daniel Witnicki o swoim malarstwie.

Inspiracje do działań artystycznych były bardzo różne. Karolina Jarmolińska próbowała zmierzyć się z bardzo trudnym tematem - tematem śmierci. Inspiracji dostarczyła jej sztuka XIX i XX wieku. Posłuchaj: Karolina Jarmolińska o swoich obrazach olejnych.

Wystawy dyplomowe można oglądać do 22 lipca na Wydziale Malarstwa, w Auli budynku rektoratu oraz w galeriach mieszczących się na terenie wydziału.

(pj)

Zobacz więcej na temat: dzieci malarstwo Warszawa
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Fotograf kontra malarz (wielki pojedynek XIX wieku)

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2011 10:00
Jeżeli ktoś chciał mieć idealny i wierny wizerunek, to szedł do fotografa, a jeżeli chciał trochę zaszaleć, to pozował malarzowi. W XIX wieku w sztuce pojawiły się nowe media.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rauch z Lipska mnie zachwyca (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2011 16:00
Joanna Kiliszek pokazała nam prace Neo Raucha. Obejrzyj materiał wideo i sam zdecyduj, czy warto wybrać się do Zachęty. My polecamy!
rozwiń zwiń