X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tabor Kielecki. Relacja z muzycznych żniw

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2016 15:00
W audycji opowiadaliśmy o 20. Taborze Domu Tańca, który przez tydzień odbywał się we wsi Sędek pod Łagowem na Kielecczyźnie.
Audio
  • Tabor Kielecki. Relacja z muzycznych żniw (Dwójka)
W Taborze Kieleckim (31.07-7.08) wzięły udział tłumy miłośników polskiej muzyki tradycyjnej, wiejscy muzykanci, rodziny z dziećmi, lokalna społeczność, artyści i goście ze świata
W Taborze Kieleckim (31.07-7.08) wzięły udział tłumy miłośników polskiej muzyki tradycyjnej, wiejscy muzykanci, rodziny z dziećmi, lokalna społeczność, artyści i goście ze świataFoto: Piotr Baczewski / www.facebook.com/muzyka.zakorzeniona

To jedna z najważniejszych imprez poświęconych przekazowi tradycyjnego repertuaru. Jej pomysłodawcami i organizatorami są m.in. członkowie zespołu Tęgie Chłopy.

Podczas Taboru prowadzone były warsztaty śpiewu, tańca, gry na instrumentach i rzemiosła, odbywały się spotkania z muzykantami, pokazy filmowe, spacery zielarskie, próby taborowej orkiestry, a także nocne zabawy.

Zapraszamy do wysłuchania relacji Justyny Piernik - uczestnicy i prowadzący Tabor opowiadali w niej o swoich wrażeniach z tego spotkania wielu światów.

***

Tytuł audycji: "Kwadrans bez muzyki"

Data emisji: 10.08.2016

Godzina emisji: 15.00

jp/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sztuka nieokrzesana włocławskiego Nikofora

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2016 15:18
- Stanisław Zagajewski osiągnął sławę światową, jeśli chodzi o artystów z kręgów tzw. sztuki surowej - mówiła Krystyna Kotula, przedstawiając sylwetkę twórczą tego oryginalnego rzeźbiarza samouka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wieś i miasto na jednym Taborze

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2016 12:00
- Mamy jeszcze szansę uczyć się od mistrzów muzyki tradycyjnej - podkreślali członkowie zespołu Tęgie Chłopy, zapraszając na czwarty już Tabor Kieleckiego Domu Tańca w Sędku (30 lipca - 7 sierpnia br.).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Męskie śpiewanie po obu stronach granicy

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2016 15:54
– Śpiewam pieśni dawnej zachodniej Grodzieńszczyzny, terenu podzielonego dziś na Białoruś i na Polskę – mówił Marcin Lićwinko z Rogożynka, jeden z laureatów tegorocznego festiwalu w Kazimierzu.
rozwiń zwiń