Polskie Radio
Section05

SPORT

Znamy uczestników Final Four! Hit Ligi Narodów dla Hiszpanii

We wtorek rozegrano ostatnie mecze piłkarskiej Ligi Narodów. W dywizji A Portugalia przegrała u siebie z Hiszpanią 0:1, zaś Szwajcarzy pokonali Czechów 2:1. W przyszłym roku Hiszpanie zagrają w Final Four z Włochami, Holandią i Chorwacją.
Zobacz więcej na temat:  Liga Narodów Piłka nożna reprezentacja Hiszpanii reprezentacja Portugalii reprezentacja Włoch reprezentacja Holandii reprezentacja Chorwacji cristiano ronaldo

Zwolnić Michniewicza? Kulesza stanowczo odpowiedział Dudkowi

Jerzy Dudek domaga się zwolnienia selekcjonera reprezentacji Polski Czesława Michniewicza i zastąpienia go przez Paulo Sousę. Cezary Kulesza stanowczo odpowiedział byłemu bramkarzowi. - Chyba nikt nie sądzi, że po grudniowej ucieczce Paulo Sousa dostałby jakąkolwiek propozycję od polskiej federacji - stwierdził prezes PZPN w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna reprezentacja Polski Czesław Michniewicz jerzy dudek Paulo Sousa Cezary Kulesza