Polskie Radio
Section05
Sebastian Mila

TYLKO U NAS Pomysł Probierza upadł. Asystent Mila wyjaśnił przyczynę

Selekcjoner reprezentacji Polski Michał Probierz planował styczniowe zgrupowanie dla piłkarzy z polskich klubów. Koncepcja jednak upadła. - To taki typ trenera, który cały czas chciałby przekazywać zawodnikom swoją filozofię - ocenił asystent Probierza Sebastian Mila, z którym rozmawiał Tomasz Kowalczyk z Programu Pierwszego Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2024 reprezentacja Polski michał probierz

Z Niemcami można wygrać. Sebastian Mila: absolutny szok

Reprezentacja Polski zmierzy się w piątek z Niemcami w meczu towarzyskim, który zostanie rozegrany na PGE Narodowym w Warszawie. W przeszłości Biało-Czerwoni tylko raz wygrali z zachodnim sąsiadem. Zwycięstwo z października 2014 roku było jednak kamieniem milowym dla drużyny prowadzonej wówczas przez Adama Nawałkę, która ponad 1,5 roku później dotarła do ćwierćfinału mistrzostw Europy.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski reprezentacja Niemiec wojciech szczęsny Robert Lewandowski Adam Nawałka Arkadiusz Milik łukasz piszczek

Mila szczerze o występie Legii. "Nie przystoi tak odpaść"

Żaden polski zespół nie wystąpi w fazie grupowej piłkarskiej Ligi Europy. W III rundzie eliminacji odpadły Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok i Lech Poznań. Mistrz Polski został wyeliminowany przez mistrza Luksemburga - F91 Dudelange, a Jagiellonia i Lech odpadły po porażkach z drużynami z Belgii - "Jaga" z KAA Gent, a "Kolejorz" z KRC Genk. O występie polskich drużyn z byłym reprezentantem Polski, Sebastianem Milą, rozmawiał Piotr Dąbrowski.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna SPORT Liga Europy 2018/19 Legia Warszawa Lech Poznań Jagiellonia Białystok