Polskie Radio
Section05
Stefan Niesiołowski

Tusk powiedział, że "nienawiść nie może zatruć naszych serc i umysłów". Po tym... serdecznie powitał Niesiołowskiego

Platforma Obywatelska ma za sobą wyjazdowe posiedzenie partii. Donald Tusk nie szczędził na nim wielkich słów o destrukcyjnej roli nienawiści i skutków jakie za sobą niesie. Po swojej przemowie lider PO serdecznie powitał Stefana Niesiołowskiego, który zasłynął m.in. z ostrej krytyki pod adresem Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Donald Tusk Platforma Obywatelska partie polityczne Sejm POLSKA polityka

Prostytuki za kontrakty to "nie korupcja"? Skandaliczny wyrok ws. Niesiołowskiego

Oni mieli finansować prostytutki, on miał odwdzięczać się pomocą w zdobywaniu kontraktów w Grupie Azoty. Mowa o dwóch biznesmenach oraz byłym polityku Platformy Obywatelskiej Stefanie Niesiołowskim, który zniknął z polityki 3 lata temu. Teraz w programie TVP Info "Śledczym Okiem" dziennikarze przyjrzeli się skandalicznym doniesieniom z kręgu polityka. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka korupcja sądownictwo

Biznesmeni płacili za prostytutki dla Niesiołowskiego. Wyrok sądu: to nie korupcja

- Sąd potwierdził, że dwóch biznesmenów opłacało Stefanowi Niesiołowskiemu spotkania z prostytutkami, a on pomagał im w zdobyciu kontaktów w Grupie Azoty. Uznał jednak, że do korupcji nie doszło, bo w kompetencjach polityka nie leżała "żadna sfera" związana z działalnością tego podmiotu - pisze "Gazeta Polska". "Gazeta Polska" dotarła do uzasadnienia wyroku sądu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka sądownictwo korupcja prokuratura

Sprawa Stefana Niesiołowskiego a kwestie obyczajowe

– Stefan Niesiołowski to poważna osoba i starszy człowiek, który ma piękną kartę opozycyjną. Mimo powagi zarzutów można było sobie darować "obyczajowy sos" – powiedziała dr Karolina Zioło-Pużuk z Centrum Daszyńskiego. Czy rzeczywiście opinia publiczna nie powinna poznać szczegółów dotyczących zagadnień obyczajowych przy sprawie związanej zez Stefanem Niesiołowskim?
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 korupcja polityka nagrania prokuratura

Marek Sawicki: Niesiołowski zostanie co najmniej zawieszony

Poseł PSL Marek Sawicki poinformował, że Stefan Niesiołowski zostanie co najmniej zawieszony w członkostwie w klubie PSL-UED. Według prokuratury, Stefan Niesiołowski miał w latach 2013-2015 wielokrotnie przyjmować korzyści osobiste w postaci usług seksualnych w zamian za działania na rzecz spółek należących do zaprzyjaźnionych biznesmenów. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA prokuratura immunitet PSL Marek Sawicki korupcja