Polskie Radio
Section05
Stefan Niesiołowski

Sprawa Stefana Niesiołowskiego a kwestie obyczajowe

– Stefan Niesiołowski to poważna osoba i starszy człowiek, który ma piękną kartę opozycyjną. Mimo powagi zarzutów można było sobie darować "obyczajowy sos" – powiedziała dr Karolina Zioło-Pużuk z Centrum Daszyńskiego. Czy rzeczywiście opinia publiczna nie powinna poznać szczegółów dotyczących zagadnień obyczajowych przy sprawie związanej zez Stefanem Niesiołowskim?
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Stefan Niesiołowski korupcja polityka nagrania prokuratura

Marek Sawicki: Niesiołowski zostanie co najmniej zawieszony

Poseł PSL Marek Sawicki poinformował, że Stefan Niesiołowski zostanie co najmniej zawieszony w członkostwie w klubie PSL-UED. Według prokuratury, Stefan Niesiołowski miał w latach 2013-2015 wielokrotnie przyjmować korzyści osobiste w postaci usług seksualnych w zamian za działania na rzecz spółek należących do zaprzyjaźnionych biznesmenów. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Stefan Niesiołowski prokuratura immunitet PSL Marek Sawicki korupcja

Debata Dnia. Publicyści o kłopotach Stefana Niesiołowskiego

- Nie wyobrażam sobie, żeby tego typu zarzuty, z wątkiem obyczajowym, zostały upublicznione w momencie, gdy nie ma dowodów. To byłby mega skandal - komentowała w Debacie Dnia Anna Sarzyńska z Telewizji Polskiej. W Polskim Radiu 24 o kłopotach posła Stefana Niesiołowskiego mówił również Tomasz Żółciak z "Dziennika Gazety Prawnej". 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Stefan Niesiołowski prokuratura Prokuratura Krajowa polityka