X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Tomasz Siemoniak

ANALIZA "Nie pozwolę skręcić w lewo". Polityk PO dotrzyma słowa?

Tomasz Siemoniak w wywiadzie dla Newsweeka zadeklarował, że nie pozwoli, aby Platforma Obywatelska skręciła w lewo. Obserwując wypowiedzi i działania części polityków największej partii opozycyjnej należy stwierdzić, że PO już dawno obrała kurs w tym kierunku, a ubiegający się w niej o przywództwo polityk, może co najwyżej podjąć próbę jego zmiany. 
Zobacz więcej na temat:  Tomasz Siemoniak Platforma Obywatelska POLSKA polityka ANALIZA

Jacek Liziniewicz: zejście z linii ciosu to dobry ruch Schetyny

- Tomasz Siemoniak mówi o potrzebie nowej energii, zmiany, zejścia na poziomy powiatowe. Jeśli już się wychodzi to trzeba mówić coś konkretnego, ciekawego. Ci ludzie mówią na okrągło nudne rzeczy, to jest przewidywalne i niewyrafinowane – komentował politolog, dr Artur Wróblewski (Uczelnia Łazarskiego). O wyborach na stanowisko przewodniczącego PO dyskutowali także Jacek Liziniewicz (Gazeta Polska) i publicysta dr Krzysztof Karnkowski.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Warszawa Platforma Obywatelska Tomasz Siemoniak Grzegorz Schetyna Jerzy Jachowicz

Paweł Badzio: Schetyna nie zrezygnuje z panowania nad PO

- Grzegorz Schetyna sensownie ocenił ryzyko. Jeżeli przegrałby wybory na szefa partii kilkoma głosami, to przegrałby bardzo dużo. Prawdopodobnie jego miejsce zająłby Borys Budka.  Szacowanie ryzyka podpowiedziało mu, że rezygnacja jest sensowna. W wyborach na szefa partii Tomasz Siemoniak może liczyć na spolegliwe centrum PO. Jednocześnie Schetyna nie zrezygnuje z panowania nad PO - mówił w Polskim Radiu 24 Paweł Badzio (Gazeta Obywatelska). Gościem debaty Dnia był również dr Sebastian Gajewski (Centrum Daszyńskiego).   
Zobacz więcej na temat:  Grzegorz Schetyna Tomasz Siemoniak Platforma Obywatelska Krzysztof Świątek

"Eksperyment" Schetyny. Zobacz, co jeszcze niedawno mówił o Siemoniaku

Grzegorz Schetyna nie wystartuje w wyborach na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Podczas konferencji prasowej zapowiedział, że będzie popierał Tomasza Siemoniaka, który jest "najlepszym z możliwych liderów" i poprowadzi PO do wyborczych zwycięstw. Pod koniec 2015 roku ten sam Schetyna mówił, że Siemoniak "nigdy nie był liderem żadnego projektu i nigdy nie będzie".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Grzegorz Schetyna Tomasz Siemoniak Platforma Obywatelska

Politolog: Grzegorz Schetyna będzie chciał mieć wpływ na PO

- Tomasz Siemoniak to polityk o charakterze technokratycznym i gabinetowym. Jego kandydatura to próba utrzymania układu sił w Platformie Obywatelskiej - powiedział w Polskim Radiu 24 dr Andrzej Anusz z Instytutu Józefa Piłsudskiego. Gośćmi audycji byli również Edyta Hołdyńska ("Sieci") i Krzysztof Wołodźko ("Gazeta Polska Codziennie).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Platforma Obywatelska Grzegorz Schetyna Tomasz Siemoniak polityka Borys Budka opozycja Andrzej Anusz Magdalena Złotnicka Antoni Trzmiel