X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
felieton

"Niemożliwe nie istnieje". Wywiad z Kotwiczem

Gry komputerowe oraz czynne uprawianie e-sportu na pierwszy rzut oka kojarzą się z przygarbionymi postaciami o ograniczonej aktywności fizycznej, wpatrzonymi w ekran. Ten stereotyp już dawno został obalony ze względu na profesjonalne drużyny, w których jednym z podstawowych elementów tygodniowego planu jest konieczność uczestnictwa w aktywnych treningach na siłowni lub w plenerze w celu zadbania o ciało zawodnika.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka felieton Łukasz JeffreJ Chmiel

Krystyna Grzybowska o sztuce felietonu

– Felieton poświęcony sprawom politycznym musi być klarowny – powiedziała Krystyna Grzybowska, dziennikarka i felietonistka. W swojej najnowszej książce "Pod prąd", przy wykorzystaniu felietonu i analizy wyjaśnia mechanizmy, które doprowadziły nasz kraj w obecne miejsce gospodarczo-polityczne. W Polskim Radiu 24 autorka wyjaśniła, czym jest sztuka tworzenia felietonów, a także podzieliła się swoim warsztatem dziennikarskim.
Zobacz więcej na temat:  literatura dziennikarze dziennikarstwo felieton