Polskie Radio
Section05
inpost

PZPN w tarapatach. Sponsor podjął decyzję o końcu współpracy

Polski Związek Piłki Nożnej wydał oświadczenie, próbując wytłumaczyć obecność skazanego za korupcję Mirosława Stasiaka w samolocie do Kiszyniowa na mecz Mołdawia - Polska. Sposób, w jaki to zrobiono, wywołał jednak gniew sponsorów. Umowę sponsorską z PZPN-em postanowiła zerwać firma Tarczyński S.A.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski PZPN inpost korupcja w futbolu Orlen leroy merlin

PZPN ma problem. Kolejni sponsorzy wydają oświadczenia

Oświadczenie Polskiego Związku Piłki Nożnej, który spychał odpowiedzialność za obecność skazanego za korupcję Mirosława Stasiaka na meczu Mołdawia - Polska na partnerów polskiej reprezentacji, wywołało protesty wśród sponsorów związku. Zaproszeniu skompromitowanego działacza już zaprzeczyły InPost, PKN Orlen, Leroy Merlin, Biedronka, STS, Tymbark oraz Staropolanka. Firma Tarczyński chce natomiast zerwać umowę z PZPN.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna PZPN korupcja w futbolu reprezentacja Polski inpost Orlen leroy merlin biedronka

Sponsor oburzony oświadczeniem PZPN. Zerwie współpracę?

Polski Związek Piłki Nożnej wydał oświadczenie, próbując wytłumaczyć obecność skazanego za korupcję Mirosława Stasiaka w samolocie do Kiszyniowa na mecz Mołdawia - Polska. Sposób, w jaki to zrobiono, wywołał jednak gniew Rafała Brzoski, założyciela i szefa InPostu, jednego z najważniejszych sponsorów piłkarskiej centrali.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski PZPN inpost korupcja w futbolu