X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
e-commerce

Jest potencjał dla rozwoju e-eksportu. Raport PwC

Zniesienie barier utrudniających rozwój e-eksportu mogłoby w długiej perspektywie zwiększyć udział takich firm wśród ogółu przedsiębiorstw do 16% - to jeden z głównych wniosków, płynących z raportu nt. "cyfrowego eksportu", przygotowanego na zlecenie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii przez PwC i Google. Tym samym wartość polskiego e-eksportu zwiększyłaby się o 400%, osiągając wartość ok. 110 mld zł.
Zobacz więcej na temat:  e-commerce Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii

Black Friday i Cyber Monday nakręcają branżę e-commerce

Black Friday i Cyber Monday, a więc dni wielkich wyprzedaży w sklepach, są świętem nie tylko konsumentów, ale też sprzedawców. Te dni generują, według szacunków, obroty na poziomie 50 miliardów dolarów na całym świecie. O rynkowym oddziaływaniu weekendu przecen i o kondycji polskiej branży sprzedaży internetowej mówił w radiowej Jedynce ekspert branży e-commerce, Łukasz Kiczma.
Zobacz więcej na temat:  Justyna Golonko e-commerce zakupy w internecie

Zakaz handlu w niedziele zagrożeniem dla e-sklepów?

Trwają prace nad ustawą zakazującą handlu w niedziele. Projekt przygotowali związkowcy Solidarności, którzy podkreślają, że chcą znieść w Polsce niewolnictwo pracowników. Sprzedażą zajmują się jednak także e-sklepy. O tym, jak ustawa reguluje kwestie sprzedaży internetowej mówili w audycji Gospodarczy Temat Dnia Witold Chomiczewski z Izby Gospodarki Elektronicznej i Alfred Bujara z NSZZ Solidarność.
Zobacz więcej na temat:  e-commerce handel internetowy handel sprzedaż Solidarność