X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
lubelskie

Odbył się IV Rajd Pamięci mjr Leonarda Zub-Zdanowicza "Zęba"

Blisko 300 uczstników wzięło udział w IV Rajdzie Pamięci „Zęba” cc. mjr Leonarda Zub-Zdanowicza, jaki odbył się w Borowie - Wólce Szceckiej. Z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości wydarzenie uzyskało patronat narodowy prezydenta dr. Andrzeja Dudy. Patronat honorowy objęli minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak oraz wojewoda lubelski dr hab. Przemysław Czarnek. 
Zobacz więcej na temat:  Narodowe Siły Zbrojne Armia Krajowa SPORT Lubelszczyzna lubelskie historia Polski POLSKA

Kierowcy jechali "pod prąd" na drodze ekspresowej

Do bardzo nieodpowiedzialnego zdarzenia doszło na drodze ekspresowej S17 w okolicach Lublina. Kierowcy postanowili ominąć korek i pojechać „pod prąd”. Film video zamieścił na swoim koncie twitterowym rzecznik lubelskiego oddziału GDDKiA. Do zarejestrowanego na filmie zdarzenia doszło w środę przed południem na wspólnym odcinku S12 i S17 w okolicach węzła Jastków.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA lubelskie kierowca autostrady