X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
wideo zamachy Francja

"Euro 2016 mogłoby się odbyć w Polsce"

- Mam pewien pomysł, aby piłkarskie mistrzostwa Europy w 2016 roku odbyły się w Polsce. Mamy stadiony, mamy infrastrukturę. Kraj jest mniejszy, nie jest jeszcze tak spenetrowany przez wysłanników różnego rodzaju grup terrorystycznych - mówi w rozmowie z portalem PolskieRadio.pl Andrzej Janisz, komentator sportowy, dziennikarz radiowej Jedynki.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Janisz Euro 2016 Piłka nożna wideo zamachy Francja zamachy terrorystyczne we Francji

Raport z Paryża "Paryżanie nie dali się zastraszyć"

Zapalone znicze, kwiaty i plakaty z hasłami "Nawet się nie boimy" - tak tydzień po zamachach wygląda Plac Republiki w Paryżu. Położony niedaleko sali koncertowej Bataclan i kawiarni "Le Petit Cambodge", gdzie dokonano zamachów, plac ten stał się symbolicznym miejscem pamięci - relacjonuje z Paryża korespondentka Polskiego Radia Magdalena Skajewska.
Zobacz więcej na temat:  Europa Francja Magdalena Skajewska terroryzm wideo zamachy Francja zamachy terrorystyczne we Francji

nasz wywiad Aleksander Smolar: to wojna wypowiedziana Francji

Po zamachach w Paryżu może dojść do dyskusji na temat wspólnej polityki zagranicznej i obronnej Zachodu i bardziej ofensywnego podejścia wobec Państwa Islamskiego – przekonuje w rozmowie z portalem PolskieRadio.pl prof. Aleksander Smolar. - To jest gangrena, która zżera Bliski Wschód – dodaje.
Zobacz więcej na temat:  Aleksander Smolar Europa Francja islam Państwo Islamskie Paryż terroryzm wideo zamachy Francja zamachy terrorystyczne we Francji