Polskie Radio
Section05
zabawy dla dzieci

Budowanie świadomości marki od najmłodszych lat. Bawarczycy prezentują samochód dla dzieci

Duża część miłośników motoryzacji ma swojego ulubionego producenta. BMW od dłuższego czasu zwraca uwagę na tych, którzy za kilka lat mogą stać się ich faktycznymi klientami. Bawarczycy zaprezentowali najnowszą odsłonę serii Baby Racer.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio kierowca kierowcy samochód samochody motoryzacja radio kierowcow radiokierowcow radiokierowców radio kierowców online radio kierowców jedynka polskie radio kierowców online radio dla kierowców polskie radio kierowcow polskie radio kierowców dab+ radio kierowcow 24 polskie radio kierowcy radio kierowców 24 bmw zabawki zabawa zabawa z dzieckiem zabawy dla dzieci Niemcy dziecko

"Rodzinny WF". Mistrz Polski w cheerleadingu

Cheerleaderki z grupy Elite Cheerleaders Academy z Legionowa w marcu obroniły tytuł Mistrza Polski. Zdobyły 4 złote medale i 1 srebrny. Jak wyglądają takie zawody i przygotowania do nich? Jakie inne tytuły mistrzowskie ma ten zespół? Grupy junior, mini, senior, kids - ile lat trzeba mieć, żeby zacząć treningi? Czym różnią się treningi w różnych grupach wiekowych?
Zobacz więcej na temat:  RadioDzieciom wypoczynek zabawy dla dzieci Zbigniew Kozłowski DAB+ radio bez reklam

"Rodzinny WF". Świętujemy urodziny Polskiego Radia Dzieciom

Na 8. urodziny Polskiego Radia Dzieciom przedstawimy 8 najpopularniejszych dyscyplin sportowych, o których mówiliśmy w Rodzinnym WF, 8 najdziwniejszych dyscyplin uprawianych w różnych częściach świata i 8 takich, które były rozgrywane na oficjalnych zawodach ale nie przyjęły się i zniknęły z boisk i stadionów.
Zobacz więcej na temat:  RadioDzieciom wypoczynek zabawy dla dzieci Zbigniew Kozłowski DAB+ radio bez reklam