Polskie Radio
Section05
zabawy dla dzieci

Czym dla dziecka jest zabawa i co daje ona dzieciom?

W jaki sposób zabawa kształtuje i rozwija młodych ludzi? Dlaczego zabawa naszych dzieci bywa dla nas frustrująca? Zachowanie dzieci nie musi przecież wywoływać w nas wyłącznie pozytywnych emocji. Ważne jest to, by sobie na emocje pozwolić i zaakceptować, że czasami możemy czuć się gorzej czy możemy nie mieć ochoty na zabawę z dzieckiem. Warto przekazać to dziecku w przystępny sposób. Tym samym nauczymy naszą pociechę stawiania granic i odnalezienia się w sytuacji, kiedy sama nie ma na coś ochoty. O tym w audycji Polskiego Radia Dzieciom. Zapraszamy!
Zobacz więcej na temat:  Strefa Rodzica radio dla dzieci radio dla rodziców zabawa z dzieckiem zabawy dla dzieci

"Rodzinny WF". Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym

Ponad 400 zawodników ze wszystkich kontynentów walczy będzie od piątku w Lublinie w mistrzostwach świata w karate tradycyjnym. Po raz pierwszy w historii tej dyscypliny zawody takiej rangi obywają się z udziałem kilku wiodących federacji i mogą się stać przełomowym wydarzeniem jednoczącym środowisko w skutecznym ubieganiu się o uzyskanie statusu dyscypliny olimpijskiej.
Zobacz więcej na temat:  RadioDzieciom wypoczynek zabawy dla dzieci Zbigniew Kozłowski radio dla dzieci Rodzinny W-F radio bez reklam radio dla rodziców DAB+