DJ Ros zagrał seta na żywo w Czwórce. Posłuchaj!

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2013 13:00
W audycji "BE4" Alexa Kubaczewskiego wystąpiła wyjątkowa postać: DJ Ros, czyli jeden z pionierów polskiej sceny klubowej, za deckami ponad 17 lat!
Audio

Ten didżej, producent i promotor znany jest najbardziej ze swych dokonań dla nurtu drum'n'bass. - Zaczynałem w warszawskich klubach w latach 1995-1997 - wspomina w Czwórce DJ Ros. - Wówczas kręciła mnie tamta muzyka.

Dziś wielu jest zdania, że to własnie on wykreował rynek drum'n'base'owy w Trójmieście. Otwarość i nieszablonowe podejście do muzyki sprawiły, że jego płytotekę cechuje niezwykły eklektyzm.

Słuchaj także: Sety DJ-skie w Czwórce

Artysta jest też właścicielem marki Addiction Records i założycielem nieistniejącego już projektu Sabbia. Ros pojawia się często u boku LTJ Bukema w słynnym londyńskim klubie Fabric. Miał też przyjemność stanąć za deckami takich brytyjskich klubów, jak Hub, 1001 Cafe, BarRumba, Medicine Bar, Wire. Grywał m.in. we Włoszech, na Łotwie, Słowacji, Sycylii i w Czechach. Od lat działa czynnie jako promotor, a jego cykliczne imprezy - Addiction Night, czy Atmosphere Poland - gościły największe nazwiska gatunku.

Posłuchaj nagrania wywiadu, którego artysta udzielił w audycji "BE 4" i seta DJ-skiego, który zagrał na żywo dla naszych słuchaczy.

 

Czytaj także

Set duetu Canalia rozgrzał sobotnią noc

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2012 08:00
W sobotni wieczór gośćmi audycji "BE4" była ekipa Canalia, czyli Brat Beat i Daniel Zachodni. Posłuchajcie rozmowy z gośćmi, a także seta, którego zagrali live na naszej antenie!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Set z dużą dawką emocji!

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2012 17:30
Phil Jensky - czyli DJ, kulturoznawca i medioznawca w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jacob Seville zagrał w Czwórce seta na żywo

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2012 12:00
To jeden z czołowych przedstawicieli polskiej sceny muzyki klubowej, będący jej silnym filarem od ponad 10 lat. W audycji "BE4" Jacob Seville udzielił wywiadu i zaprezentował swojego seta na żywo. Zapraszamy do słuchania!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Novika i Mr. Lex na żywo w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2012 13:00
Tak, to nie żart. Novika i Lexus wystąpili na żywo na naszej antenie!
rozwiń zwiń