Pezet i Małolat -"Dziś w moim mieście"

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2010 19:15
Najbardziej wyczekiwana premiera jesieni – album "Dziś w moim mieście" Pezeta trafi do sklepów już 1 października. Album poleca Czwórka!

Produkcją płyty zajęli się Donatan, The Returners, Szczur i DJ B. Jednak za większość produkcji odpowiada Czarny HIFI, który rejestrował wokale oraz miksował cały krążek.

Gościnnie na płycie pojawiają się między innymi Grizzli, VNM i Małpa, ale także legendarny zespół Molesta. Miłym akcentem jest kooperacja z włoskim raperem Fabri Fibrą, uważanym przez wielu za najlepszego rapera w historii Włoch.

POSŁUCHAJ PRZEDPREMIEROWO NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANEJ PŁYTY JESIENI

Już teraz, przedpremierowo, możecie posłuchać całej płyty na portalu MySpace. Ponadto wciąż można jeszcze zamawiać limitowaną dwupłytową edycję specjalną, za pomocą specjalnie uruchomionej strony internetowej: https:\/\/dziswmoimmiescie.com

Tam również znajdują się linki do profili artystów na MySpace.

- Postanowiliśmy udostępnić fanom płytę w całości na portalu MySpace, bo zależy nam, żeby nasza muzyka trafiła do wszystkich zainteresowanych, nawet tych, którzy nigdy nie kupią naszego krążka. Z drugiej strony, rozumiemy niezdecydowanych, którzy nie zamówili w przedsprzedaży i liczymy, że teraz będzie im łatwiejpodjąć decyzję – mówi Małolat

W czwartek 30 września o godzinie 18:00 w salonie Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej 116/122 w Warszawie odbędzie się minikoncert Pezeta i Małolata, gdzie absolutnie przedpremierowo będzie można kupić CD, które do pozostałych empików trafi dopiero w sobotę.

Imprezy “DZIŚ W TWOIM MIEŚCIE”

Od 1 października Pezet i Małolat wraz z Dj-em Erha zawitają kolejno do pięciu polskich miast. Wstęp na “DZIŚ W TWOIM MIEŚCIE” dla posiadaczy nowego krążka będzie darmowy, a dla spóźnialskich płyta będzie dostępna przy wejściu. Podczas imprez firma Koka zaprezentuje najnowszą kolekcją ubrań, które oczywiście będzie można kupić na miejscu.

4 października – Kraków – klub Shakers
5 października – Wrocław – klub Pasja
6 października – Poznań – klub Inkvizycja
7 października – Łódź – klub Blu

Kulminacją trasy będzie impreza w warszawskim Klubie Karmel 8 października, organizowana przy współpracy z Grupą Kreatywna Czwórka, znaną z cyklu “A pamiętasz jak?”. Na kilkunastu monitorach wyświetlony zostanie teledysk do pierwszego singla z płyty “DZIŚ W MOIM MIEŚCIE”. Dzień później teledysk trafi do stacji telewizyjnych i Internetu.

- Często po koncertach brakuje czasu na spotkania z fanami, autografy, zdjęcia. Chcemy zrekompensować naszym wiernym słuchaczom tamte sytuacje, dlatego wybraliśmy taką bezpośrednią formułę promowania naszego nowego albumu. Myślę, że uda nam się stworzyć trochę luźniejszy niż typowo koncertowy klimat i dzięki temu lepiej poznać naszych słuchaczy. Jest to o tyle nowość na polskiej scenie, że nie przypominam sobie, by jacykolwiek artyści rapowi organizowali serie takich spotkań – mówi Pezet.

Zapraszamy na wywiad z Pezetem w najbliższy poniedziałek w Magazynie po 13.00.

Czytaj także

Pokojowy rap

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2010 16:40
AbradAb uważa, że "walka na rymy" przyczynia się do rozwoju polskiego hip-hopu. Ważne jednak, by muzycy nie siali nienawiści.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wrocław do kupienia na płycie

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2010 11:52
Nazwą stolicy Dolnego Śląska swój album podpisał młody wrocławski pieśniarz Janek Samołyk.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Smutny" electro-rock

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2010 13:12
The Cuts wyruszają w trasę koncertową, by promować swój najnowszy krążek.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Rura, na której się nie tańczy

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2010 19:45
Na Warszawskim Festiwalu Skrzyżowanie Kultur trwają warsztaty didgeridoo prowadzone przez Ondreja Smeykalę.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Rura, na której się nie tańczy

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2010 19:45
Na Warszawskim Festiwalu Skrzyżowanie Kultur trwają warsztaty didgeridoo prowadzone przez Ondreja Smeykalę.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Mężczyźni pod skalpelem

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2010 17:20
Odsysanie tłuszczu z brzucha, plastyka piersi, pogrubienie lub/i przedłużenie penisa… Na takie zabiegi z zakresu medycyny kosmetycznej mężczyźni decydują się najczęściej.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Ou Est Le Swimming Pool - "The Key"

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2010 13:01
4 października zespół zagra w Londynie koncert w hołdzie swemu tragicznie zmarłemu frontmanowi.
rozwiń zwiń