Czwórka na stoku w Rąblowie. Sprawdźcie, co się działo!

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2017 12:02
W niedzielę 19 lutego Czwórka odwiedziła jedno z najpopularniejszych miejsc dla narciarzy w województwie lubelskim - stok narciarski w Rąblowie. Na uczestników audycji nadawanej na żywo czekały wyjątkowe atrakcje.
Audio
  • Czwórka na stoku w Rąblowie. Piotr Galus i Patryk Kuniszewicz sprawdzają sportowe atrakcje Kazimierskiego Parku Krajobrazowego (PlenAir/Czwórka)
Czwórkowe stanowisko na stoku w Rąblowie
Czwórkowe stanowisko na stoku w RąblowieFoto: Czwórka

kluszkowce plener 1200.jpg
Zimowy "PlenAir". Byliśmy w Kluszkowcach!

W weekend Czwórka zaprosiła Was do Rąblowa, miejscowości położonej na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, wśród lessowych wąwozów i wzniesień, które polubili nie tylko turyści z województwa lubelskiego.

Po godzinie 10.00 rozpoczął się sportowy "PlenAir" z Czwórką wprost spod stoków, po których zjeżdżają narciarze, snowboardziści i saneczkarze. W rozmowie z Jarkiem Bartoszkiem z portalu "Kazimierzaktywnie.pl" Piotr Galus sprawdził, jak wyglądają trasy biegowe i rowerowe Kazimierskiego Parku Krajobrazowego zimą. - Park ma niesamowite tereny. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mamy tu największe zagęszczenie wąwozów lessowych w Europie. Można ćwiczyć zarówno podbiegi, jak i sprinty - przekonywał Jarek Bartoszek.

Patryk Kuniszewicz natomiast sprawdzał dla Was warunki narciarskie stoku w Rąblowie. Jego rozmówcy doradzali też, jak przygotować się do zimowego szusowania, no i przede wszystkim, jak bezpiecznie na nartach jeździć. Na uczestników czekały konkursy, fotobudka oraz mnóstwo nagród.

Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji prosto z Rąblowa.

***

Tytuł audycji: PlenAir

Prowadzi: Piotr Galus i Patryk Kuniszewicz

Data emisji: 19.02.2017

Godzina emisji: 10.08

mat. pras./kd/kul/jsz/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

GO*POW. Snowboardziści powitali zimę na trampolinach

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2016 12:15
- Symbolicznie rozpoczęliśmy sezon we wrocławskim Parku Trampolin. Uważam, że ta lokalizacja jest dużym atutem tegorocznej edycji - mówi Marcin Jellinek, pomysłodawca i organizator imprezy GO*POW.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zimowy "PlenAir". Byliśmy w Kluszkowcach!

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2017 12:09
W piątek 27 stycznia ekipę Czwórki można było spotkać w ośrodku narciarskim Czorsztyn-Ski Kluszkowce, skąd dziennikarze relacjonowali zawody AZS Winter Cup w audycji "PlenAir". Na miejscu na uczestników czekało wiele atrakcji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Instruktor narciarstwa. Posiada wiele zdolności

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2017 16:30
Zjeżdżanie na nartach, o ile umiemy to bezpiecznie robić, jest czystą przyjemnością. Czy można taką przyjemność przekuć w zawód i jakie trzeba spełnić warunki, żeby móc na stoku prowadzić narciarskie szkółki?
rozwiń zwiń