Youtuber Dakann i jego fascynacja "Gwiezdnymi wojnami"

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2016 18:30
Dakann odkrył to uniwersum już w wieku 10-11 lat, a o swoim hobby opowiedział w Czwórce. Tym razem audycję Filipa Chajzera wyjątkowo poprowadził Kamil Jasieński, a tematem programu były pasje.
Audio
  • "Gwiezdne wojny" i inne pasje, część 1 (Piątek, piąteczek, piątunio/Czwórka)
  • "Gwiezdne wojny" i inne pasje, część 2 (Piątek, piąteczek, piątunio/Czwórka)
Kadr z filmu Przebudzenie mocy
Kadr z filmu "Przebudzenie mocy"Foto: Disney

Jedni zbierają gadżety i ubrania z bohaterami ulubionych filmów, inni jeżdżą po całej Europie, podążając za ulubionymi zespołami. Są też tacy, którzy co i rusz kupują nowe urządzenia elektroniczne. A youtuber Dakann uwielbia "Gwiezdne wojny" i wie o nich prawie wszystko!

- Jedni fani są zdania, że liczy się tylko oryginalna trylogia, filmy, kanon, który jest najważniejszy. Inni mówią, że można to uzupełniać książkami. A ja chłonę wszystko, jak leci, dla mnie filmy są bazą, a jeżeli ktoś chce więcej, to są jeszcze książki, komiksy, gry - mówi youtuber.

Dakann zdradza też, co sądzi o siódmym epizodzie, czyli filmie "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy", który dla wielu fanów był bardzo rozczarowujący.

***

Tytuł audycji: Piątek, piąteczek, piątunio

Prowadzący: Kamil Jasieński

Gość: Dakann (youtuber z kanału "Ponki")

Reporterzy: Klaudia Tyszkiewicz

Data emisji: 15.01.2015

Godzina emisji: 16.00

mg/bch

Czytaj także

Maciej Musiał i jego miłość do "Star Wars"

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2015 14:00
"Gwiezdne wojny" to dziś nie tylko filmy pełnometrażowe, ale także wydawnictwa literackie, serial animowany i gry. 10 października fani serii świętowali Dzień Książki "Star Wars", a wśród nich był aktor Maciej Musiał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Star Wars: Battlefront" - gra jak film sci-fi

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2015 18:20
Fani serii "Star Wars" zacierają ręce. 19 listopada w Polsce pojawi się gra "Star Wars: Battlefront", sieciowa strzelanka osadzona w uniwersum "Gwiezdnych wojen" i zrealizowana przez twórców popularnej gry "Battlefield".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Twórcy kanału "Ponki". Z korporacji na wielki ekran

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2016 13:00
- Piszę scenariusze do naszych filmów, to moja praca, ale na planie kreujemy wszystko wspólnie - mówił w Czwórce Grzegorz "Dakann" Barański z grupy Ponki, która podbija polski Youtube zabawnymi filmikami.
rozwiń zwiń