X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Tabele analizują nieliczni, dla większości liczą się emocje"

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2012 18:00
Choć polska reprezentacja zakończyła już swoją przygodę na Euro 2012, Polacy w dalszym ciągu celebrują tę piłkarską imprezę, bo, paradoksalnie, nie do końca o futbol tutaj chodzi.
Audio

- Badania które zrobiliśmy przed Euro pokazywały, że nastroje Polaków w związku z tą imprezą są bardzo dobre i to niezależnie od wiary w wynik polskiej reprezentacji – mówił w Czwórce Marcin Duma z Instytutu Badania Opini Homo Homini. Okazuje się, że głównym powodem do ogólnonarodowej radości jest wszechobecna atmosfera fiesty i emocje związane z uczestnictwem w wielkim międzynarodowym wydarzeniu.

- Euro tak na prawdę nie jest o piłce nożnej. Przede wszystkim liczą się emocje i poczucie wspólnoty – mówił w Czwórce Marcin Wójtowicz z akcji "Pokaż, jak wielkim kibicem jesteś". - Wspólne kibicowanie i podniesione szaliki do góry, to się przede wszystkim liczyło – dopowiadał.

Biało-czerowne szaliki stały się z resztą jednym z głównych atrybutów polskich kibiców. Przebojem tych mistrzostw okazał się gadżet w postaci biało-czerwonych pokrowców na lusterka samochodowe i flag specjalnie przyczepianych. Więcej na temat polskiego kibicowania dowiesz się słuchając nagrania audycji.

Zachęcamy również do posłuchania relacji Eweliny Grygiel z pożegnania polskiej reprezentacji w warszawskiej strefie kibica.

bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Euro bez ultrasów? Polska oczami cudzoziemców

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2012 15:03
Do naszego kraju przyjechało mnóstwo kibiców i turystów. Jak się u nas czują i co chwalą w naszych miastach sprawdzał Bartek Wasilewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czwórkowa strefa kibica - przegrana z Czechami

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2012 06:00
Miało być zwycięstwo i wielka feta kibiców. Miały być sztuczne ognie i eksplozja radości. Pozostał żal po niewykorzystanej szansie awansu do ćwierćfinału Euro 2012.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Euro bez naszych - "show must go on"

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2012 09:00
Jak będą zachowywać się polscy kibice gdy w Euro 2012 nie gra już nasza reprezentacja? Czy entuzjazm opadnie? Czy będą wciąż cieszyć się oglądając futbol na światowym poziomie, czy też skupią się na poszukiwaniu winnych porażki?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ta porażka może się okazać sukcesem

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2012 15:07
Żałoba narodowa w całym kraju. Polska reprezentacja odpadła z Euro 2012. Rozczarowanie, gorycz porażki, zaskoczenie.
rozwiń zwiń