"Chasing Niagara". Kajakiem przez wodospady

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2016 16:40
"Chasing Niagara" to niezwykły dokument Rusha Sturgesa, który opowiada o kajakowej wyprawie przez wodospad Niagara. - Są emocje, piękne kadry i kawał świata w obrazku - opowiada Szymon Mioduszewski, przedstawiciel dystrybutora filmu.
Audio
  • "Chaising Niagara" - film, który może odmienić życie nie tylko fanów kajakarstwa (Co Was Kręci/Czwórka)
Dla zawodowego kajakarza Rafy Ortiza i jego przyjaciół adrenalina to chleb powszedni. Kiedy jednak wychodzi na jaw, że planuje on kajakową przeprawę przez wodospad Niagara, nawet oni, będący z ryzykiem za pan brat, w pierwszej chwili jakby nie wiedzieli, co powiedzieć...
Dla zawodowego kajakarza Rafy Ortiza i jego przyjaciół adrenalina to chleb powszedni. Kiedy jednak wychodzi na jaw, że planuje on kajakową przeprawę przez… wodospad Niagara, nawet oni, będący z ryzykiem za pan brat, w pierwszej chwili jakby nie wiedzieli, co powiedzieć...Foto: mat. prasowe/kadr z filmu "Chasing Niagara"

Oprócz Niagary, zawodowy kajakarz i główny bohater filmu - Rafa Ortiz, mierzy się także z innymi wodospadami. - Większość z nich znajduje się w Meksyku i prezentuje naprawdę bajecznie - opowiadają goście audycji i zapewniają, że dokument "Chasing Niagara" spodoba się nie tylko fanom kajakowego freestyle'u.

Adam "Dzik" Olesiński przybliża sylwetkę Rafy Ortiza i opowiada, dlaczego jego wyczyn nie był zgodny z prawem, a Szymon Mioduszewski zdradza szczegóły realizacji tego dokumentu.

***

Tytuł audycji: "Co Was Kręci"

Prowadzi:  Hanna Dołegowska

Goście: Szymon Mioduszewski (przedstawiciel dystrybutora dokumentu "Chasing Niagara"), Adam "Dzik" Olesiński (kajakarz górski i freestyle'owy)

Data emisji: 16.10.2016

Godzina emisji: 11.30

kul/mk


Czytaj także

Najpiękniejsze rzeki w Polsce - popłyń tam!

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2013 18:07
Najpiękniejsze rzeki Polski – Brda, Czarna Hańcza, Drawa, Wda, Rospuda, Słupia, Radew, Rega i inne to doskonałe szlaki do uprawiania kajakarstwa. Czy przygodę z kajakiem najlepiej zacząć od spływu?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Skoki do wody... zacznij od gimnastyki

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2015 18:30
- Skoki do wody do przede wszystkim akrobatyka - mówi Mistrz Polski, Karol Czerwiński. - Skoczek, zanim wejdzie do basenu, musi rozgrzać się na sali gimnastycznej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kraków i Suwalszczyzna - idealne dla nurków!

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2015 07:00
By podziwiać podwodne widoki, wcale nie trzeba jechać za granicę. W Polsce są miejsca, w których można oglądać zatopione samoloty, a także takie, w których jest mnóstwo roślin i ryb.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Okolice Lublina - idealne na każą porę roku

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2016 16:00
Stok narciarski niemal w centrum miasta, leśne ścieżki dla rowerzystów i rolkarzy, jazda konna, a do tego spływy kajakowe organizowane nawet w okresie zimowym. To sportowe atrakcje Lubelszczyzny.
rozwiń zwiń