X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dni Funduszy Europejskich. Co warto zobaczyć?

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2017 17:22
- Odbywające się w całej Polsce od 18 do 21 maja Dni Funduszy Europejskich to jedyna w swoim rodzaju okazja, żeby promować polskie projekty zrealizowane dzięki wsparciu Unii Europejskiej - tłumaczy w Czwórce Patrycja Loose z Ministerstwa Rozwoju. 
Audio
  • Dni Funduszy Europejskich w Polsce - jakie można zobaczyć atrakcje? (Czat Czwórki/Czwórka)
Siedziba Parlamentu Europejskiego w Warszawie
Siedziba Parlamentu Europejskiego w Warszawie Foto: Novikov Aleksey/Shutterstock.com
Sprawdź też:
młodzież UE radość 1200x660.jpg
Europejski Tydzień Młodzieży w Czwórce

- Wśród prezentowanych podczas Dni Funduszy Europejskich projektów są między innymi muzea, parki i inkubatory przedsiębiorczości. Naszym celem jest pokazanie, jak się zmienia nasze otoczenie i zainspirowanie Polaków do tego, żeby nie bali się po fundusze europejskie sięgać - przekonuje Patrycja Loose.

- Szczególnie atrakcyjne do odwiedzania w tych dniach są miejsca, do których zwykle nie mamy dostępu - mówi zaproszona przedstawicielka Ministerstwa Rozwoju. - Można na przykład oglądać obiekty znajdujące się na lotniskach w Warszawie, Gdańsku i Rzeszowie. Wśród atrakcji są też zaplecza teatrów, oczyszczalnie ścieków i laboratoria - na przykład w Centrum NanoBioMedycznym w Poznaniu bedzie można dowiedzieć się, co to są nanocząsteczki - zachęca Patrycja Loose.

Słuchając nagrania całej rozmowy, sprawdzicie, skąd czerpać informacje o wydarzeniach i atrakcjach Dni Funduszy Europejskich. Dowiecie się też, co można zobaczyć z tej okazji w X Pawilonie Cytadeli Warszawskiej, z którego kierownikiem Janem Engelgardem rozmawiała Katarzyna Kornet.

***

Tytuł audycji: Czat Czwórki

Prowadzi: Piotr Firan

Materiał przygotowała: Katarzyna Kornet

Gość: Patrycja Loose (Ministerstwo Rozwoju)

Data emisji: 19.05.2017

Godzina emisji: 16.07

jsz/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polska nauka. Co zrobić, by przyciągała specjalistów?

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2017 16:51
Statystki z ostatnich kilkunastu lat informują, że z Polski wyjechało za granicę ok.35 tys. naukowców, wielu z nich z bardzo dużym dorobkiem. - Pod względem sprzętu w Polsce stoimy świetnie. Stanowimy jednak muzeum nowych technik, ponieważ brakuje nam kadr - mówi w Czwórce dr Anna Muszewska, z Instytutu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk.          
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bezpieczeństwo w tłumie. Kto za nie odpowiada?

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2017 17:16
"Nie wolno wnosić parasoli, scyzoryków, lustrzanek cyfrowych i kamer, alkoholu, dużych toreb i plecaków. Osoby poniżej 13 roku życia mogą przebywać w wydzielonej strefie, tylko pod opieką osoby dorosłej" - m.in. takie zasady regulaminowe mogą obowiązywać podczas imprezy masowej.
rozwiń zwiń