X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Strefa rodzica". Magiczne kołysanki

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2021 22:35
Schlaf gut / Śpij dobrze to projekt składający się z dziesięciu kołysanek polsko- i niemieckojęzycznych. Utwory składające się na projekt zostały dobrane w ten sposób, by znalazły się wśród nich zarówno te o folklorystycznym rodowodzie, te, do których muzykę skomponowali uznani artyści (jak Brahms czy Moniuszko) oraz kołysanki współczesne.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Za aranżacje muzyczne utworów odpowiada Grażyna Dzwonowska, zaś wykonawcami są aktor i wokalista Klaudiusz Kaufmann oraz kwartet smyczkowy Altra Volta.

Projekt powstał przy wsparciu Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej świętując tym samym 30 lecie podpisania "Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy".

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Klaudiusz Kaufmann - pomysłodawca i twórca projektu, aktor.

Posłuchaj
59:18 Dzieci_AAC 2021_12_29-21-00-30_SR1.mp3 29.12.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Strefa rodzica)

* * * 

Audycję przygotowała i prowadziła Aleksandra Jasińska-Klimaszewska 

Data emisji: 29.12.2021

Godzina emisji: 21:00

Audycja Strefa rodzica w Polskim Radiu Dzieciom od poniedziałku do piątku od 21.00 do 23.00.

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także

Czytaj także

Jak przejść przez rozwód i nie zwariować?

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2021 10:39
Decyzja o rozstaniu z partnerem nie przychodzi z łatwością. Mamy poczucie, że w naszym życiu zachodzą wówczas nieodwracalne zmiany, których skutki dotykają także dzieci. Ponadto, osoby młodsze mogą obwiniać się za rozwód rodziców, dlatego dobrze jest wiedzieć, jak im to wytłumaczyć w zrozumiały dla nich sposób. O tym, czym dla kobiety jest rozwód oraz jak sobie z nim poradzić opowiedziała w Polskim Radiu Dzieciom w "Strefie Rodzica" Joanna Szulc, dziennikarka i autorka książki "Sama mama. Rozmowy o rozstaniu i samodzielnym macierzyństwie".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dorosłe dziecko alkoholika w roli rodzica. Rozmowa z Konradem Aksinowiczem

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2021 16:25
10 grudnia do kin trafił prezentowany na Festiwalu w Gdyni film "Powrót do tamtych dni" na temat syndromu DDA, w całości oparty na doświadczeniach reżysera, Konrada Aksinowicza. Twórca filmu zmierzył się z przeszłością u boku ojca alkoholika, a teraz sam musi sprawdzić się jako rodzic. Jak sobie radzi? Jaki wpływ na bycie rodzicem ma syndrom DDA?
rozwiń zwiń